Denisa a Jonáš, NOVÝ PÁR v Ordinaci: Nechutné, nebo naopak?

Ordinace: Jonáš s Denisou
Zdroj: Archiv TV Nova

Nejdřív s otcem, pak se synem. Denisa Vlachová se zamilovala do muže jménem Šimon Hrzán, začala s ním žít, porodila mu dvě děti a jeho tragickou smrt oplakala. Po čase potkala fajn kluka, se kterým by mohla začít znovu. Ukázalo se však, že je to syn Šimona - Jonáš Hrzán. Nehledě na nic, utvořili pár! Držíte jim palce, nebo je to podle vás špatně? Vyjádřete názor v anketě.

Přehrát poslední díl

 

Přitažlivost u Denisy vyhrála a dlouho nepřemýšlela, vlastně takřka vůbec, zda je něco divného na tom, že bude sdílet život i lože se synem svého přítele a nevlastním bratrem. Zřejmě i jistá podobnost otce se synem, a to jak ve vzhledu, tak v charakteru se Denise na Jonášovi líbí.

On to vnímá stejně, je mu ukradené, že má vztah s milenkou svého otce, v podstatě se svou macechou! Prostě se zamiloval. Hold, srdci neporučíš.

117

FOTO: Jonáš Hrzán a Denisa Vlachová, zamilovaný pár

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Pusa Jonáše a Denisy

Hodnocení:


Pochopitelně pro jeho matku bude tato zpráva zdrcující, i tak velmi těžce nese jen fakt, že se Jonáš s Denisou stýká, navštěvuje své nevlastní sestry a pomáhá jí. Pravda o tom, že spolu chodí, bude pro Květu infarktovou záležitostí. Přebrala jí milovaného muže, vzala všechny hezké vzpomínky i představy o dokonalém manželovi, ukradla i syna a uvrhla jí do dluhu, kvůli kterému trpí! Takhle nějak Květa Denisu vnímá, můžeme jen držet palce, jak se se zjištěním popere, dozví-li se to vůbec…

Anketa

Líbí se vám Denisa s Jonášem jako pár?

Hlasovalo 1443 lidí.

Život přináší i takovéto příběhy. A jak nový pár vnímáte vy? Fandíte jim, protože vlastně nemůžou za to, co cítí? Nebo jim naopak palce nedržíte, protože jsou dospělí a vědí, že by to takhle být nemělo? Sice ubližují okolí, mají se ale rádi. Zda jejich vztah odolá nátlaku rodiny, zda se skutečně hluboce zamilují, či je čeká osud jiný, to už odhalí nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 vždy v úterý a čtvrtek večer na Nově.
 


 

Nova.cz