Martin Trnavský: Po lidech z Ordinace se mi bude stýskat

Podívejte se, jak herec Martin Trnavský vzpomíná na seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Šokující smrt jeho Honzy Hakena zasáhla všechny diváky, seriál ale pro vás chystá další zlomové okamžiky. Každé úterý a čtvrtek večer!

Hakenovu smrt v úterý sledoval téměř každý čtvrtý Čech a všichni do poslední vteřiny doufali v dobrý konec. Nestalo se tak...
Připomeňte si díl Ordinace v růžové zahradě 2, ve kterém jsme se rozloučili se sympatickým Janem Hakenem!


Přehrát celou epizodu Bolí to


Dnešní díl seriálu s názvem Odpusť mi přinese další zajímavé okamžiky. I když u Barnových prožívají jedny z nejtěžších dnů, protože si Pavla stále nedokáže připustit, že její Honza už nežije, není to jediná dramatická událost v Kamenici: Lukášovi se nedaří rozvrátit Terezinu a Radkovu lásku, i když na její zničení se nebojí použít ten nejtěžší kalibr.


Po smrti Hakena se nabízí otázka, kdo bude hrát seriálového partnera Pavly Baranové. Bude to nově příchozí Radim Fiala, který se v kamenické nemocnici usadil jako doktor Petr Hanák?


Kdo je doktor Hanák? Podívejte se na naše video!


Více o posledním natáčení Martina Trnavského, ve kterém se točil pád a následná smrt v nemocnici, uvidíte v našich reportážích!Diskutujte nejen o postavě Ing. Jana Hakena ZDE!

nova.cz, Helena Machová