Do Ordinace míří Princezna ze mlejna! Andrea Černá si zahraje sestřičku!

Ordinace: Andrea Černá jako sestřička Helena Hradecká
Zdroj: Archiv TV Nova

Herečka Andrea Černá, kterou diváci znají jako Elišku z oblíbené pohádky Princezna ze mlejna, posílí tým seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ztvární roli zdravotní sestřičky Heleny Hradecké. Poprvé ji uvidíte JIŽ DNES ve 20:20 na Nově!

„Helena přijala místo zdravotní sestry na pediatri u doktora Šimona Žáčka, ale nejsem si jistá je-li vhodné prozradit více. Není to žádné tajemství, ale je to stejné jako začít číst knížku tím, že si přečtete konec. Připravíme diváky o jejich objevování,“ říká o své roli Andrea.


 

A jak hodnotí herečka nástup do seriálu Ordinace 2? „Je to jako naskočit do rozjetého vlaku. Když jede, tak nestaví, nepřibržďuje. Mám místenku do kupé plného příjemných lidí a teprve se seznamuji s atmosférou. Jídelní vůz jsem ještě nestihla plně prozkoumat... Snad bude čas, když nejedu načerno,“ prozradila herečka, která o práci ve zdravotnictví nikdy neuvažovala. „K lékařům cítím velký respekt, snažím se jim nepřidělávat práci. Ač jsem v lékařské kariéře nepřekročila kurz mladého zdravotníka, tak lehce zvládám převazy, masáž zad a nohou.“

 

Andreu mohou diváci kromě seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vidět v plzeňském Divadle Josefa Kajetána Tyla. A co dělá herečka nejraději ve svém volném čase? „Chodím ráda plavat do bazénu… ale nejvíce práce mi zabírá přemluvit se, abych tam vůbec došla,“ dodala Černá.


Andrea Černá se v roli Heleny Hradecké objeví v Ordinaci již dnes! Dívejte se od 20:20 na Nově.

 

TýTý

 

Staňte se fanoušky Ordinace na Facebooku

Nova.cz