DOMÁCÍ NÁSILÍ ZE ZÁKULISÍ: Přiznání Jackuliaka, pusa pro Morávkovou, krvavé líčení i loučení. VIDEO a GALERIE

Linka domácího násilí v životě seriálové Zdeny Suché a Andreje Martynčáka se v Ordinaci v růžové zahradě 2 stala na několik týdnů nesnadným, přesto vítaným a zodpovědně plněným úkolem pro celý tým. A jak shrnul s úsměvem představitel despoty Martynčáka: "Poprali jsme se s tím skvěle!" Podívejte se na rozhovor s ním i do galerie, která vás provede natáčením.

Přehrát poslední díl

 

Nejtěžší na tom bylo zahrát to psychické týrání, kdy Martynčák v jeden moment vydírá, lituje, ubližujete a zároveň je z toho hotový, protože Zdenu skutečně miluje,“ vypráví představitel seriálového násilníka herec Ján Jackuliak. A zároveň dodává, že tak okusil nejtěžší natáčení ve svém životě. Vypjatých scén bylo mnoho, herci se samozřejmě soustředili jak na výkon, tak pronášení správného textu, ale také na „dobře mířenou ránu“, aby se nikomu nic nestalo a přesto fyzický útok odrážel krutou skutečnost. Natáčení vyhrocených momentů domácího násilí tak pro herce celkově nebylo snadné, přesto si ho užívali, protože bylo co hrát. A hlavně touto seriálovou linkou poukázali na tíživé téma, které společnost bohužel provází a je potřeba o tom mluvit a pomáhat.


136

Domácí násilí ZE ZÁKULISÍ: Natáčení, líčení i loučení s Jánem Jackuliakem

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Zákulisí natáčení domácího násilí, líčení zranění i loučení s Jackuliakem - 18

Hodnocení:Oporou hercům
se na place stávali režiséři, kteří je vedli, radili jim a vše s nimi ochotně probírali. Při točení fyzických útoků byl přítomen i odborník a plné ruce práce měly i maskérky, které musely na přeskáčku líčit zranění, doličovat dle jeho vývoje, odličovat a znovu líčit. A vše v souladu se skutečností. Pilná práce všech, dovolíme si pochvalu, dopadla na výbornou.Andrej Martynčák byl nakonec zatčen a pro herce tak působení v seriálu Ordinace prozatím končí, loučíme se s ním. Podívejte se v galerii na úsměvný moment, kdy se po svém posledním natočeném obrazu loučil se štábem a kolegyní Morávkovou, která ho nemohla obejmout, neboť měla stále svázané ruce a její obraz pokračoval, takže ji štáb odmítl rozvázat. Vzali to ale s humorem. Herci se pak samozřejmě rozloučili v zákulisí.

Ale pozor, Andrej Martynčák však divákům ještě poslední slovo neřekl! Do nemocnice se vrátí dnes večer, tak si jeho poslední scény nenechte ujít!


 

 PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:


 

Nova.cz