Drama v úterní Ordinaci: Mára kraluje a Inna bojuje s krutým násilníkem! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Innu unáší krutý žoldák a vybíjí si na ni svou zlost... Nemocnici a její zaměstnance čeká překvapení, z Leoše Máry se stává nový ředitel, který okamžitě zavádí změny... Úterní díl s názvem Tohle je tvůj konec bude drsný.

Přehrát poslední díl

 

Inna stále není k nalezení a z ubytovny zmizely i všechny její věci. Vypadá to, že se sbalila a potají odjela. Vojta nechápe, co se náhle mezi nimi stalo, že ho bez vysvětlení a rozloučení opustila a ničí ho to... Pak mu přijde smska, ve které se s ním Inna loučí. Evidentně mizí za hranice. Jenomže je zvláštní, že Markovi a Bibi pošle úplně stejnou zprávu. Nebo není? Nahlodá je to a jejich pochybnosti ji mohou pomoci, neboť kdesi v opuštěném stavení bojuje o holý život. Žoldák Viktor Zbytek z ní krutým způsobem dostává informace, o kterých ona nemá ani ponětí. Boj začíná, síly dochází a času není nazbyt... Najde ji někdo a najde ji někdo včas?

Ordinace: Inna je unesena a mučena žoldákem Zbytekm
Zdroj: Nova.cz

Policie si k výslechu pozve Leoš Máru, který mezitím v nemocnici kraluje na novém postu ředitele a pochopitelně si to užívá. Tereza ho totiž obviní z toho, že to on zfalšoval lékařskou zprávu v případu pacientky Pokorné, která zemřela její vinou. Vykroutí se z toho? A co bude s Terezou?

Na otázky vám odpoví 855. díl Ordinace v růžové zahradě 2 v úterý 4. prosince od 20:20 na TV Nova. Dívejte se.


NENECHTE SI UJÍT:Nova.cz