DRAMATICKÁ SMRT Andrey Hanákové: Oblíbená doktorka z Ordinace zemře jako hrdinka! Odhalení kdy a jak

Andrea a Petr Hanákovi
Zdroj: TV Nova

Osud Andrey Hanákové je zpečetěn. Obětavá doktorka trpí nevyléčitelnou nemocí, zemře však za mnohem dramatičtějších okolností, než mohl kdokoliv předpokládat. A odejde jako hrdinka!

Přehrát poslední díl


Statečná záchranářka a žena činu, která celý život nebojácně pomáhala druhým, potvrdí svého hrdinského ducha a doslova skočí pod kulku, aby zachránila život přitelkyni Martině Kaiserové!


Po ryze hrdinském jednání 24. května vydechne Andrea Hanáková  na nemocničním lůžku naposledy. Dvě kulky v těle budou nezvladatelnou zátěží pro její nemocí vyčerpané tělo. „Není to příjemné hrát sedm obrazů (cca 5 hodin) umírající, ale myslím, že jsme natáčení Andreiny smrti zvládli i s humorem. To je pud sebezáchovy, chvílemi si z toho musíte dělat legraci, abyste to dali. Potřebujete tu tíživou atmosféru ze sebe nějak dostat,“ vzpomíná na natáčení představitelka Andrey herečka Klára Cibulková.

121

GALERIE: Andrea Hanáková v Ordinaci

Zdroj: TV Nova

Klára Cibulková jako Andrea Hanáková

Hodnocení:


V 820. díle s názvem Neber mi naději Andrea Hanáková odejde na druhý břeh a s ní milující i milovaná manželka, skvělá kolegyně, vzor lidskosti a přítelkyně až za hrob. Jak se s tímto utrpením Hanák vyrovná, dokáže-li to vůbec? Dění okolo skonu jeho nejdražší osoby bude hořké a vžene divákům nejednu slzu do očí...


Diváky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 čeká nejdojemnější díl tohoto roku. Ve čtvrtek 24. května se na TV Nova ve 20:20 rozloučí s hlavní postavou nebojácné lékařky, která si zvolila svou vlastní smrt, a herečkou Klárou Cibulkovou. Připravte se.
 

TV Nova