DRAMATICKÉ VIDEO z Ordinace: Tvář Zdeny schytala surovou ránu, která rozpoutá pekelné chvíle

Publikováno 2. 11. 2017
Zdroj: TV Nova

Šrámy na duši skrýt můžete, ale ty na těle už jen tak schovat nepůjde. Andrej Martynčák poprvé ukázal svoji sílu, Zdenu praštil. Fyzické násilí se pro něj od této rány stane prostředkem proti vzteku společně s psychickým útlakem ženy, která se kvůli němu vzdala všeho…

Přehrát poslední díl

 

Do Andreje Martynčáka se Zdena Suchá před časem bláznivě zamilovala, a i když ji přátelé od vztahu se slovenskou hokejovou hvězdou odrazovali, ona jako by neviděla, neslyšela. Všechno přizpůsobila jemu a když si při zápase ošklivě zranil rameno, vzdala se kariéry a doprovodila ho do USA na léčení. Už tam začal jejich vztah skřípat, a když se letos v srpnu oba vrátili, bylo zřejmé, že u nich doma něco není v pořádku. Zdena ale problémy zapírala, možná ze studu, možná z lásky…

Andrej ji psychicky deptá, ruku na ní ale zatím nevztáhl. Jenomže to se dnes změní! Zdena schytá první tvrdou ránu do obličeje, a bude hůř! Na drsné natáčení herci jen tak nezapomenou. Ačkoliv modřiny, které si Dana Morávková z natáčení odnesla, nebyly skutečné, hezké vzpomínky na něj mít nebude…„Na natáčení tohoto dílu asi opravdu jen tak nezapomenu. Bylo to první natáčení, kdy Zdenu Martynčák poprvé hodně fyzicky napadl. Bylo to hodně náročné. Ani ne fyzicky, ale po psychické stránce. Všechny ty dialogy, ty scény, to teda nebyla procházka růžovou zahradou. Ale to je na té mojí profesi paradoxně to krásné. Jsem šťastná, že takovou linku mám a že ji můžu hrát, i když jsem teď absolutně vyčerpaná,“ sdělila Dna Morávková bezprostředně poté, co natočila jeden z obrazů dne naplněného domácím násilím.

Ordinace ze zákulisí: Zranění Zdeny Suché - 2
Zdroj: Archiv TV NovaZ dramatičnosti, jakou tvůrci tomuto tématu dali, byl překvapený i představitel Martynčáka, Ján Jackuliak. „Bylo to jedno z nejtěžších natáčení kariéry. Moje postava, hokejista Martynčák, padl na chlapské dno. Začal si to vybírat násilným i psychickým týráním. Je to dost nepříjemné a těžké zahrát, když to člověk v životě nezažil, ale nějak jsem se s tím popral. Co vím, čekají mě ještě mnohem těžší scény, moc si to neumím představit, protože už dnes to bylo na psychiku velmi náročné,“ prozradil herec, který úlohu agresora ztvárnil tak věrohodně, že se nyní právem obává reakcí. „Počítám s tím, že budu v myslích diváků zapsaný jako negativní postava. Na jednu stranu jsem rád, protože je co hrát, na druhou se, řeknu to popravdě, bojím,“ přiznal bez okolků. „Bude to mít těžké, toho hajzla hraje výborně,“ shodují se ve štábu.

Těžké časy u Zdeny začínají, ránu do obličeje, která je rozpoutá, jste mohli vidět v 767. díle ZDE. A v nových jí držte palce, bude to potřebovat.

 

Nova.cz