Drtivá pravda v nové Ordinaci: Milenka Kohoutová zavaří rodině Květy! Co bude a před kým ji kámoška ´Bibi´ varuje? ROZHOVOR

Ordinace: Denisa s Květou
Zdroj: Archiv TV Nova

Růžový opar o dokonalém muži se sestřičce Květe Hrzánové v nových dílech Ordinace rozplyne jako pára nad hrncem. Nejenže po sobě její zesnulý manžel zanechal dluhy, ale také dvě děti i s milenkou! Herečka Berenika Kohoutová tak vstupuje do děje oblíbeného seriálu. Co víc od ní čekat, jak se jí hraje s nejlepší kamarádkou a kdo je na place největší zvíře? Mrkněte na rozhovor.

Přehrát poslední díl

 

Postava Bereniky Kohoutové, Denisa, byla milenkou zesnulého manžela vrchní sestry Květy Hrzánové. Zatímco Denisa si myslela, že s otcem svých malých dvojčat založí novou rodinu, Květa donedávna neměla nejmenší tušení, že její muž žije dvojí život. Po jeho smrti se ale začínají objevovat problémy, které Květa nečekala ani v nejhorším snu. Denisa je jedním z nich, do života Květy ale ještě zasáhne mnohem citelněji…Bereniko, co vy vidíte v postavě Denisy? 
Já ji vidím jako holku, která možná měla hezký život, ale zkomplikovala si ho vztahem se ženatým chlapem. Otěhotněla s ním, porodila mu dvojčata a poslouchala jeho sliby, jak od své původní rodiny odejde. Myslím, že ho nechtěla prvoplánově odvést od rodiny, cítila, že i on to tak sám chce, ale nikdy k tomu nesebral odvahu. Když už to pro ni začalo vypadat nadějně, zemřel a nechal po sobě spoustu nevyřešených věcí.

Ordinace: Berenika Kohoutová coby seriálová Denisa Vlachová
Zdroj: Archiv TV Nova

Kromě rodiny, která neměla o jeho druhém životě ani tušení, i dluhy, které vznikly kvůli Denise. Asi nebudete úplně oblíbená postava. Jste s tím smířená? Já si myslím, že to bude záležet na tom, z jakého pohledu se na Denisu diváci budou chtít dívat. Určitě ji mohou vidět jako ohnisko problémů a zoufalství vrchní sestry Květy, manželky Denisina milence, ale také se na ni mohou dívat jako na holku, které zemřel chlap, kterého milovala, tatínek jejích malých dětí, na něž zůstala sama.

Vy pro ni máte pochopení? Rozumím jí ve strašné situaci. Myslím, že nikdo se prvoplánově nechce zaplést se ženatým chlapem, ale kdo se nezapletl… To si člověk může říkat stokrát a pak se diví. Nikdy neříkej nikdy, protože nikdy nevíš, kdy se ti to přihodí.

Markéta Havránková
Zdroj: Nova.cz

Diváci TV Nova si vás pamatují z role tak trochu ztřeštěné Markéty v Ulici, Denisa je máma. Co je vám bližší? Noo, cítím, že stárnu. Ale pořád si myslím, že jsem v dobrém věku, kdy můžu ještě hrát ztřeštěné holky i maminky. Denisa není první maminka, už jsem jednu hrála, a ta měla dokonce staršího kluka. Hrát s takhle malými dětmi je náročný. Je mi jich hrozně líto, když pláčou. Ale jakmile se otrkají, jsou roztomilí. Určitě to bude s každým dalším natáčením lepší.

Hrát s miminky může být vcelku dobrá antikoncepce…
To ani ne, to znám lepší. Třeba dítě mojí ségry nebo dítě mojí kamarádky. To si vždycky uvědomím, jak moc je to omezující. Dítě teda teď opravdu neplánuju.

Berenika Kohoutová a Marika Šoposká
Zdroj: Profimedia

S tou kamarádkou, Marikou Šoposkou, se teď ostatně potkáváte i v Ordinaci…
No právě že moc nepotkáváme. Zatím jenom v šatně nebo v maskérně, kde jí říkám, jak jí to nesluší. A ona mi říká, že si mám dát bacha na Benoniho, protože je to prej hrozný zvíře.

A jak jste si porozuměly s Klárou Oltovou, s níž se vaše seriálové postavy v lásce mít nebudou? Kláru znám spoustu let. Když mi bylo asi osm, hrály jsme spolu v jednom představení v Divadle v Dlouhé. Já jsem byla malinká holčička a pro ni to byla první větší role takové netypické Rusalky. Klára si mě z té doby nepamatuje, říkala, že z té hry byla strašně vystresovaná.

Ordinace v růžové zahradě 2 se na televizní obrazovky vrátí v novém roce 9. ledna. Těšíme se na vás.


Nova.cz