Druhá tvář Mirka Etzlera: Jako režisér šéfuje nové posile Ordinace, jako táta lituje chyb. REPORTÁŽ

Herec Miroslav Etzler přijal pracovní výzvu a úplně poprvé se ve svém životě chopil úlohy režiséra divadelní inscenace! Zrada jméno její a obsadil do ní Pavlínu Němcovou s Tomášem Savkou. Štáb Volejte Novu do divadla vyrazil a zastihl trojici v plné polní. V upřímném rozhovoru pak Etzler přiznal zrady své vlastní…

Přehrát poslední díl

 

V Ordinaci v růžové zahradě 2 s jeho životem brzy zamává, teď ten její ale režíruje on. Miroslav Etzler do svého režijního debutu obsadil topmodelku Pavlínu Němcovou, kterou jako Sašu diváci Ordinace poznají už 16. října.

Ordinace: Pavlína Němcová jako Saša Koutecká
Zdroj: Archiv TV Nova

I když si pracovně velmi rozumí a v posledních týdnech spolu tráví hodně času, její půvaby Mirka nechávají zcela chladným. Představitel Karla Rytíře na svou rodinu totiž nedá dopustit a tříměsíčnímu synovi Samuelovi se hojně věnuje, a to také prvně v životě i přes status čtyřnásobného otce. Právě on ho dovedl k silnému životnímu uvědomění, se kterým se na kameru nečekaně svěřil.
Miroslav Etzler a syn Samuel - 1
Zdroj: Instagram

V reportáži upřímností dojímá, uvidíte také zákulisí příprav zmíněné divadelní hry, kde se Pavlína Němcová i Tomáš Savka taktéž rozpovídají.

 

Mohlo by vás zajímat:

 

Nova.cz