DVA MUŽI, JEDNA ŽENA: Hodí se k Heluš víc Adler, nebo Švarc? Hlasujte!

Ordinace: Vybrala si Heluš správně?
Zdroj: Nova.cz

Bláznivá manželská dvojka Bobo a Heluš zažívají krizi! Kdo by to byl řekl, když jejich manželství vypadá jako jedna velká krizová situace plná naschválů. Heluš se zakoukala do džentlmenského Denise Adlera, naprostého opaku Boba. A poprvé je absolutně šťastná. Libí se vám s Adlerem jako pár? Nebo jednoznačně patří k Bobovi?

Přehrát poslední díl

 

Pohledný, chytrý, pozorný a bohatý, to je Denis Adler. Lepší partii si Heluš ani nemohla přát. Po jeho boku jen září, usmívá se, je naprosto šťastná. Jeho chování k ní je medové, což zažívá možná prvně v životě! A tak se není čemu divit, že i po tak krátké době, co se znají, ho už za Boba vyměnila. Svou budoucnost chce vidět po boku tohoto pro ni tak úchvatného muže. Rozhodně jim to spolu sluší! Otázkou je, zda jim to vydrží.

Ordinace: Adler s Heluš
Zdroj: Archiv TV Nova

 Ať už je Bobo Švarc jakýkoliv, jednu jistotu v něm Heluš má – nezmění se. Ví, na čem s ním je a na čem s ním bude, Bobo ji tak může maximálně jenom mile překvapovat, a že se to jednou za čas stane :-). Podrazácké období už mají za sebou a ty jejich naschvály, ty se nepočítají, oni už takoví prostě jsou! A to je právě ten důvod, proč jsou spolu. Respektive doteď byli. Dokážete si po boku Boba představit jinou ženu? Možná je na čase.

114

FOTO: Hodí se Heluš z Ordinace víc k Adlerovi, nebo Bobovi?

Zdroj: TV Nova

Neuvěřitelná proměna Heluš z Ordinace - Před proměnou - 7

Hodnocení:


Anketa

Kdo se k Heluš podle vás hodí víc?

Hlasovalo 2708 lidí.

 

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
ZAMILOVANÁ ORDINACE: Heluš s Adlerem ve vášnivém polibku! Podívejte se v GALERII


Heluš v nemocnici a Hanák s policií! Podívejte se na GALERII Z NOVÝCH DÍLŮ Ordinace

 

 

Nova.cz