DVA TÝPCI Z ORDINACE: Jakub a Jonáš v boji o titul diváckého miláčka. Tak který? Hlasujte

Ordinace: Herci Láďa Ondřej a Milan Peroutka
Zdroj: Nova.cz

Oba jsou mladí, perspektivní, pohlední, pohodoví a s krásným úsměvem. Jsou si tak podobní, přitom tolik rozdílní. Spojuje je číslo 13 a přízeň Ordinačních diváků, avšak s rozdílem několika "věrných" let. Tak ruku na srdce, vyhraje v pomyslném žebříčku sympatického týpka seriálová stálice, nebo nováček uplynulé sezony?

Přehrát poslední díl

 

Seriálového Jakuba Mázla (Láďu Ondřeje) znají diváci Ordinace v růžové zahradě již třináct let. Když se v něm v roce objevil poprvé, byl ještě úplný "ucho". Dnes je z něj dospělý mladý muž a štramák, který studuje medicínu a mezitím se vzorně stará o svou dceru Magdu a pomáhá tátovi žehlit průšvihy. Je svůj, upřímný a vždy má co říct. Svým smyslem pro humor se zasluhuje o úsměvy své rodiny i diváků u televizních obrazovek. Až na pár mileneckých poměrů je v posledních letech sám, o to víc je mu skvělé partnerky přáno. Zraje jako víno a ještě s ním přijde hodně dobrodružství. Dáte hlas jemu?

113

FOTO: Herec Láďa Ondřej coby Jakub Mázl

Zdroj: Archiv TV Nova

Herec Láďa Ondřej

Hodnocení:

 

Seriálový Jonáš Hrzán (Milan Peroutka) si diváky po nástupu ve třinácté sezoně Ordinace dokázal získat v poměrně krátkém čase, museli ho ale dobře poznat. Zprvu totiž působil jako pořádný spratek. Nakonec z něho vzešel kluk se srdcem na správném místě, který si jde za svým štěstím bez okliky. Je zamilovaný do Denisy Vlachové (Berenika Kohoutová), milenky zesnulého otce, a pomáhá jí s péčí o své dvě nevlastní ségry a její dcery. Také je studentem medicíny a je rád za svou rodinu.

110

FOTO: Milan Peroutka coby Jonáš Hrzán

Zdroj: oficiální zdroj

Milan Peroutka

Hodnocení:

 

Anketa

Kdo si odnese pomyslný titul diváckého miláčka?

Hlasovalo 5878 lidí.

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:


 

Nova.cz