Eliška a Vašík: Sourozenci v seriálu i v reálu. Tohle jste o nich určitě nevěděli!

Zdroj: Nova.cz

S Eliškou mlátí puberta, prožívá první lásku, Vašíkovi připadá směšná, a tak využije každé příležitosti, aby si do sestřičky rýpnul. Sourozenci Pokorní jsou bratrem se sestrou i ve skutečnosti. Oba studují gymnázium a mají kopec koníčků a zájmů. Jak spolu Karina (15) a Daniel (11) Rchichevovi vychází a jak přišli k nečeskému příjmení?

Přehrát poslední díl


S Eliškou a Vašíkem mají Karina a Daniel mnoho společného. I oni mají hezký sourozenecký vztah, ale stejně jako jejich postavy v dnešním díle, si i oni umí občas pěkně vjet do vlasů. Moc dlouho ale na sebe naštvaní být nedokážou.

114

FOTO: Karina a Daniel Rchichevi coby Eliška a Vašík Pokorní z Ordinace

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Karin a Daniel Rchichevovi - 2

Hodnocení:


Spíš než hádky jsou u nich na denním pořádku záchvaty smíchu. „Jsme jako normální sourozenci. Nemlátíme se do krve, ale taky se strašně moc nekamarádíčkujeme. Jak kdy,“ říká Karina. Před kamerou si ale rozumí vždy. „Na natáčení je vždycky legrace a tím, že Vlasta Zavřel daboval Homera v Simpsonových, když se řeší něco důležitého, já v něm slyším Homera a dostanu záchvat smíchu. Vím, že to tím zkazím, ale nemůžu si pomoct,“ směje se Karina.
 


A jak tihle dva vůbec přišli k exotickému příjmení? „Náš táta je původem z Izraele. Maminku máme Slovenku, ale my jsme Češi. Doma mluvíme všelijak. Někdy máma přepne na slovenštinu, tak slovensky, ale většinou česky,“ prozradil Daniel s tím, že se domluví šesti jazyky. „Umíme anglicky, rusky, česky, slovensky a čtyři roky jsme se učili čínštinu. Ale moc nás to nebavilo, tak jsme s tím skončili. Já se učím ještě španělštinu, a to je všechno,“ dodala Karina.

Více v rozhovoru s nimi!

 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

 

 

 

 

 

Nova.cz