Exkluzivně z nového dílu Ordinace: RVAČKA Švarce s bráchou! Co se to děje? VIDEO

Bobo Švarc se v premiérovém úterním díle serve s bráchou Milanem Švarcem do krve! Pustí se do sebe u oběda v pizzerii. Bobo na hejtmana nepříčetně křičí a pak ho napadne! Co se to mezi nimi, proboha, stane? Není to tak, jak se zdá!.

Přehrát poslední díl

 

Vavřinec Kolečko pozve Heluš se Švarcem na návštěvu do komunitního centra, kde musí zapadnout. Čeká tam na ně hned několik lapálií! A také seznámení s Kolečkovým bratrancem Horáčkem. Ten se později objeví v pizzerii zrovna ve chvíli, kdy tam Bobo obědvá se svým bráchou hejtmanem. Horáček je nemůže vidět spolu a ještě ke všemu, jak se přátelí, vždyť Bobo je přeci proti jakékoliv politice i svému bratru. A tak jim nezbývá nic jiného než sehrát demonstrativní rvačku! Bobo nemá čas nic vymýšlet, a tak se do svého bráchy prostě pustí s velkou vervou. Hejtman zprvu ani nechápe o co jde, že je to jen jako, myslí si, že Bobovi přeskočilo, a tak skončí oba s rozbitým obličejem! Podívejte se na jejich „divadýlko“ v předpremiéře.

110

Galerie: RVAČKA Boba s bráchou hejtmanem!

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Rvačka Boba s bráchou hejtmanem - 1

Hodnocení:Jak se celá situace vyhrotí, a zda jim Horáček skočí na špek a budou tak Švarcovi přijati do komunitního centra, to už sledujte v novém 785. díle Ordinace v růžové zahradě 2 v úterý 23. ledna od 20:20 na Nově.

 


 

Nova.cz