VIDEO: Marika neustojí první střet s nechutným Márou

Zachraňovala mu život, když umíral na podlaze špitálu předávkovaný kokainem. Oživovala ho, i když se ji nedlouho předtím pokusil znásilnit. Ve čtvrtečním díle se do děje Ordinace vrátí Marika a v Kamenici ji čeká šok, v baru si vedle ní přisedne ten, kterého nesnáší a bojí zároveň – Leoš Mára. Dotěrný a slizký bude jako kdysi… Podívejte se na jejich znovu setkání už nyní.

Přehrát poslední díl

 

Utíkala z Kamenice před problémy, aby se po návratu s jedním velkým střetla. Krásná doktorka Marika Lukáčová se nestačí divit, když si k ní v baru U Čerta přisedne Leoš Mára. Připravena čelit minulosti ví, že bolestivá i radostná setkání každou chvíli přijdou, je skoro doma. Je tam, kde milovala, milována byla, kde udělala životní chybu a kde chce najít nový začátek. Připravena na vše ale nečeká jednoho, zrovna muže, který je jí odporný a má z něj strach. Mára ji znovu dýchá na krk a má nemístné poznámky... Podívejte se na jejich nečekané setkání v předpremiéře.


Nejhorší je, že se Marika Máry jen tak nezbaví. Ona to ale ještě neví... Co se bude dít, to už sledujte ve čtvrtečním díle 30. srpna od 20:20 na Nově.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:


 

 

Nova.cz