Exkluzivní prozrazení: Šok pro Mariku! Co šíleného zjistí o Sekorovi? VIDEO

Publikováno 18. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Utíká od minulosti, která ji v novém díle dožene. Marika se úplnou náhodou dozví informaci, která ji vyrazí dech a srazí na kolena. Utíká od minulosti, která ji právě dohnala. A co s tím má společného Sekora? Krutou pravdu. Podívejte se v předpremiéře na šokující zjištění.

Přehrát poslední díl

 

Marika s Adamem osudné noci srazili chodce a od místa nehody ujeli. Nedlouho poté muž v nemocnici zemřel. Jmenoval se Vladimír Snítil a Marika tehdy jeho ženě vysvětlovala, že u něj nastala mozková smrt. Cítila se strašně, přesto nic neřekla a ve vazbě je jen Adam, který vzal vše na sebe. S paní Libuší Snítilovou se Marika setká znovu. V premiérovém čtvrtečním díle ji se závažnými problémy přivezou do nemocnice. Marika ji okamžitě pozná a osudná noc se jí před očima znovu promítne. Příjezdem této ženy se jí život opět bolestivě změní. Nedlouho poté totiž bude z jejího telefonu vytáčen jméno ze seznamu: „Honzíček“, bude volat jejímu synovi, aby ho obeznámila se závažným stavem matky. A hádejte, kdo se z druhé strany ozve…

Ordinace: Marika s Adamem zabili chodce!
Zdroj: Nova.cz

Bude to Jan Sekora. Muž, se kterým se sbližuje a do této otřesné chvíle v něm viděla svůj nový život. V ten moment se jí skoro zastaví srdce, protože z toho vychází najevo, že mu zabila otce! Podívejte se ve videu exkluzivně v předpremiéře.

17

Galerie: Připomeňte si momenty, kdy Marika ošetřovala Snítila a mluvila s jeho ženou

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Marika na dně u Snítila a s jeho ženou - 1

Hodnocení:


Co se bude dít dál, zkolabuje Marika pod nátlakem emocí? Dokáže s touto pravdou dál žít? Dozví se o jejím činu Sekora? A jak to, že má s otcem jiné příjmení, je vše možná jinak? Na vše vám odpoví čtvrteční díl 20. 9. od 20:20 a i ty následující. Tak se dívejte.
  

 

 

Nova.cz