UKÁZKA: Konec marných stop po Haničce. Pravá konečně přichází! Nese zlé zprávy?

Tak, jak rychle naděje u Suchých ve čtvrtečním díle pohasla, tak stejně rychle příští týden znovu vysvitne. Policie konečně najde valnou stopu po zmizelé Haničce! Kde, co, koho? Zjistěte v ukázce z nového dílu Ordinace v růžové zahradě 2, který v TV teprve uvidíte.

Zdena, David i Martynčák byli plní nadějí, když se s nimi spojil údajný únosce Haničky a za výkupné ve výši dvou milionů korun nabídl dceru Suchých vrátit. Poskytl jim důkaz, že ji skutečně má – kousek trička i odpovědi na otázky, které pokládala Zdena. Ukázalo se však, že to byl jen lhář a otec Haniččiny spolužačky ze školky. Právě své dcery se ptal na veškeré informace o Haniččce, tričko koupil v blízkém supermarketu a donutil tak Suché věřit. Čímž jim způsobil bolestné zklamání a znovu je poslal do beznaděje. Není tak divu, že Suší pohádali, neboť David s předáním výkupného bez policie nesouhlasil. Šel se opít, zatímco Zdena zůstala doma v slzách. Zoufalí rodiče se trápí už poměrně dlouho a začíná to pro ně být bez jakékoliv valné stopy neúnosné. To se malinko změní…

Novou nadějí v lepší zítřky jim přinese úterek příští týden. Co se stane? Na to se podívejte v ukázce zcela v předpremiéře z 881. dílu Ordinace v růžové zahradě 2, který si v TV nenechte ujít 19. března od 20:20 na TV Nova.

Nova.cz