EXKLUZIVNÍ UKÁZKA: Marek se vrací, je tady! Jak to Bibi ustojí?

Aktualizováno 6.2. 2018 21:02
Zdroj: TV Nova

Opouštěl ji zhrzenou a v slzách, protože se vrátil k manželce a odjel s ní na Ukrajinu. Stesk po Markovi Bibi zahnala randěním s Vojtou, do kterého se postupně zamilovává. Lusknutím prstu vše ale může zmizet, protože Marek se vrací! Jak jeho příjezd s Bibi zamává? Podívejte se na ukázku zcela v předpremiéře!

Přehrát poslední díl

 

Bibi od ředitele nemocnice zjistí, že Marek v sanitce přiváží zraněnou Innu až z Ukrajiny, okamžitě běží na erzetu za Hanákem, který hned ve dveřích z jejího výrazu pozná, že už to ví. Prohodí pár slov o tom, co Inně je a jak Marek vyvádí, načež jí Hanák nabízí, že si s ní výjezd prohodí, neboť Bibi je z Markova příjezdu viditelně rozrušena, ona ale nechce. Pár minut nato se její pohled střetává s tím Markovým, oba jsou plné emocí i zatížením dané situace, podívejte se v ukázce na jejich znovu setkání!

111

FOTO: Návrat Marka do Kamenice

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Návrat Marka - 2

Hodnocení:


Na minulost ale čas není, Inně jde totiž o život! Pozornost tak právem přechází na ni, přesto si pak v nemocnici najdou chvilku a popovídají si. O čem? A co je dál oba čeká? Zemře snad Inna? Na to odpoví nový díl už ve čtvrtek 8. února, tak buďte u toho!MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

 

 

Nova.cz