VIDEO: Adam přistihl Mariku s Otou!

Adam nese večeři pro dva a rudou růži. Marika mu dala najevo, že jí na něm záleží, a tak se snaží nepodléhat těžkému svědomí z nehody a v hlavě si místo toho raději plánuje vášnivou noc s tou, do které se bezhlavě zamiloval. Chce Mariku překvapit a míří k ní do garsonky bez ohlášení. Po otevření dveří se mu ovšem naskytne pohled, který si opravdu nepřál!

Přehrát poslední díl

 

Marika je ze všeho, co se v posledních dnech odehrálo, na dně. Kvůli tomu, že se na ni opilý Adam v autě sápal, a to ho jela z dobré vůle vyzvednout, srazila večer autem chodce. Svou vinu řidiče hodila na něj, zalhala mu, že to on řídil, aby ji neprozradil, protože z místa nehody ujela a chodec zemřel. Vina na ni doléhá, byť se snaží o opak. Adam se taktéž užírá a vše se jí začalo vymykat kontrole. Chce se totiž jít udat, kdyby to však udělal, přišlo by se i na ni. A tak předstírá náklonnost, kterou k němu necítí. On je do ní zamilovaný a ona ví, že příslibem lásky, ho bude mít pod kontrolou.

17

FOTO: Marika se svěřuje Otovi

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Marika s Otou - 2

Hodnocení:Jenomže není zcela bezcitná mrcha, která by s úsměvem ve tváři pokračovala v manipulativních hrách a necítila žádnou tíhu. Ve čtvrtečním díle se sesype a na pomoc zavolá člověku, na kterém jí pořád záleží, se kterým byla šťastná – Otovi Kováři. Ten samozřejmě přichází, protože ani ona mu není zcela lhostejná a Marika se mu svěřuje. Došlé jí, že udělal obrovskou chybu, když šla na potrat, když ho tím ztratila. Otu to také mrzí. Upřímně si povídají, Marika u toho pláče a připravuje se mu svěřit s tím, co ji táhne ke dnu, s celou situací kolem nehody!

Co se odehrálo pak?
To zjistíte ZDE.
 

Nova.cz