FOTO z nových dílů Ordinace: Bibi načape Vojtu s Innou v posteli!

Ordinace: Vojta a Inna v nových dílech spolu? - 4
Zdroj: Nova.cz

Společný žal Vojtu a Innu v premiérových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 semkne. Oba dva se nacházejí ve stejné situaci, proto pro sebe budou mít notnou dávku pochopení a zároveň si budou oporou v hořkých chvílích, kdy se v práci budou střetávat s těmi, kteří je odkopli. Zamilovaná dvojice Marek a Bibi je poženou k častějším společným večerům…

Přehrát poslední díl

 

Jak už bylo v posledním díle Ordinace v růžové zahradě 2 před prázdninami naznačeno a v článku na webu Ordinace psáno, Vojta s Innou se sblíží. Otázkou stále ale zůstává: Jak moc? Jasná odpověď vyplyne až s novými díly, které už v těchto dnech poodhalují, co se mezi dvojicí bude zajímavého odehrávat dál. Inna s Vojtou budou trávit večery se svým žalem a alkoholem stále častěji, a vylévání srdcí povede ke sbližování. Zřejmě je jen otázkou času, kdy hranici přátelství překročí, jak vyplývá z momentu, kdy Bibi přijde za Vojtou a v jeho posteli uvidí Innu! Podívejte se v galerii:

19

Galerie: Bibi načape Innu u Vojty v posteli

Zdroj: TV Nova

Novinky v Ordinace - Inna a Vojta

Hodnocení:


Jestli mezi nimi skutečně dojde k intimnímu sblížení, nebo jen celá situace takto vypadá, na to si diváci budou muset ještě chvíli počkat. A co by na to řekli Bibi s Markem? Ordinace začíná v TV 28. 8. A slíbit se v tuto chvíli jedno dá, nudit se s nimi nebudete a rádi je spolu uvidíte, protože mají co nabídnout! Těší se na vás nejen oni, tak brzy u obrazovek.

 

 Nova.cz