GALERIE: Zákulisí tragické nehody v Ordinaci? Zničené kostýmy, krvavé šrámy a rozmlácený autobus!

Autobusová nehoda v Ordinaci
Zdroj: TV Nova

Ve svatební den Bibi a Vojty dorazí na erzetu zpráva, že se v Kamenici stala nehoda autobusu a na místě jsou desítky raněných. Jak se taková náročná scéna natáčí? Podívejte se do zákulisí!

Přehrát poslední díl

V prvomájovém díle Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Hodně štěstí, Bibi došlo k dlouho očekávané svatbě Bibi a Vojty! Jejich velký den se ale točil 23. února, v době, kdy teplota klesla hluboko pod nulu, v kostele v Říčanech. Herci měli nástup do maskérny už v 5:40, svatba se pak točila od 18:00.

 

V tomtéž díle také došlo k hromadné nehodě autobusu. Kameničtí doktoři si sice užívali svatbu, ihned však vyrazili do nemocnice, aby pomohli ošetřovat raněné. Tato nehoda byla inspirovaná lednovou havárií autobusu u Horoměřic. Pokud si myslíte, že byl kvůli scéně zničen funkční autobus, nemusíte se bát. Použit byl vyřazený autobus, který mechanici zničili tak, aby vypadal po havárii a připomínal právě tuto nehodu, takže do něj mimo jiné museli vyříznout prostor pro zapasování stromu.

150

FOTO tragické nehody v Ordinaci: Zničené kostýmy, krvavé šrámy a rozmlácený autobus

Zdroj: Archiv TV Nova

Autobusová nehoda v Ordinaci - 18

Hodnocení:

Nelehklý úkol měly také maskérky, které musely „zřídit“ desítky komparzistů, a také kostymérky, které zničily desítky kostýmů – roztrhané oděvy potřísněné maskérskou krví se totiž dále použít nedají.

Autobusovou nehodu v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jste viděli v úterý 1. 5. v 813. díle s názvem Hodně štěstí, Bibi.

TV Nova