GALERIE: Pohádkové šaty nevěsty Aleny z Ordinace. Jak se vám líbí? Ohodnoťte je!

Ordinace: Nevěsta Alena
Zdroj: Archiv TV Nova

Svatba Mázla a Aleny je za dveřmi! Čestmír se dočkal dalšího štěstí a milující ženy po svém boku. Ve čtvrtek si tak k oltáři dovede krásnou nevěstu v nebeských šatech. Podívejte se, jak moc jim to sluší. A jak moc se vám šaty nevěsty líbí? Obodujte je.

 Přehrát poslední díl

 
Byť ho podvedla a čeká dítě s jiným, tak se milují a svou lásku chtějí zpečetit u oltáře. V životě lidé dělají velké chyby, nikdo není dokonalý, pak jde hlavně o to, jak se ke svým chybám postaví. Alena s Čestmírem obrovskou překonali, což vypovídá o jejich silných vzájemných citech. Zvládli nemalý problém, tak se s těmi dalšími během společného života jistě také vyrovnají. Mázl se dočkal, má opět milovanou a milující ženu po svém boku, tak jen doufejme, že prokletí konečně pominulo a Alena mu brzy nezemře... Ale to dnes není podstatné, důležití jsou nastávající manželé, sice není jasné, zda si u oltáře "ano" poví, protože jejich svatba nabere nečekaný spád, přesto je to jejich velký den a pozornost si zaslouží.

110

GALERIE: Pohádkové šaty nevěsty Aleny a fešný ženich Mázl

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Nevěsta Alena a ženich Čestmír Mázl - 2

Hodnocení:


Jako nevěstě a ženichovi jim to moc sluší a vzhledný svatební oděv jejich atraktivitu jen podtrhává. Dámy pochopitelně řeší svatební šaty mnohem přemýšlivěji a důkladněji, nežli pánové svůj oblek. Herečka Michaela Badinková si pro Alenu vybrala tyto krásné šaty sama. „Byli jsme ve svatebním studiu a vyzkoušeli jsme minimálně tak deset šatů, neboť Alena je v devátém měsíci těhotenství a vybrat zároveň hezké a takové, do kterých se vejde bříško, tak to zabere. A trvalo to, jsem ale velmi spokojená!“ vypráví představitelka Aleny s úsměvem. A co vy, líbí se vám také?

Anketa

Kolik bodů dáte Aleně za svatební šaty? 10 bodů je nejvíc

Hlasovalo 1370 lidí.

 
 

Nova.cz