GALERIE: Štěpánka Fingerhutová vás svým půvabem odzbrojí!

Herečka Štepánka Fingerhutová - 4
Zdroj: Profimedia

Dvacetiletou herečku Štěpánku Fingerhutovou vídáte v Ordinaci v růžové zahradě 2 jako Šárku Šedivou. Ve své roli tak trochu zakřiknuté dívky, která přišla o rodiče a je fixovaná na Petra Hanáka, prozatím neměla moc šancí dát svému půvabu plný průchod. V reálu je to ale kočka! Podívejte se.

Přehrát poslední díl

 

Před kamerou stála poprvé v sedmi letech a od té chvíle věděla, že jednou bude herečkou. Štěpánka Fingerhutová je zářným důkazem toho, že když něco opravdu hodně chcete, splní se to. Musíte pro to ale něco udělat…

 „Odmalička jsem chtěla být herečka, říkala jsem, že budu herečka a když to nevyjde, tak zpěvačka, ale zpívat neumím. Bylo mi šest, když nám ve schránce nám přistál katalog jenoho velkého obchodního domu a v něm byla moje sestřenka jako dětská modelka. A já jsem se ptala táty, jak se tam dostala, že bych chtěla taky, a tak mě poprvé vzal do castingové agentury. Chodila jsem po castinzích a dostávala docela dost příležitostí, bavilo mě se předvádět,“ vzpomíná Štěpánka. A my můžeme být jenom rádi, protože před kamerou nás baví a za ní, jí to moc sluší. 
 

112

FOTO: Štepánka Fingerhutová má půvabu na rozdávání

Zdroj: Profimedia

Herečka Štepánka Fingerhutová - 1

Hodnocení:

 
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

 

 

Nova.cz