GRATULUJEME: Miroslav Etzler se stal počtvrté otcem! Syn dostal krásné hebrejské jméno

Herec Miroslav Etzler
Zdroj: Archiv TV Nova

Syn v seriálu i ve skutečnosti! Zatímco v Ordinaci se Miroslavu Etzlerovi coby Karlu Rytířovi narodil syn Benjamin, kterého má s bývalou partnerkou Alenou, v reálném životě je hercova situace mnohem méně komplikovaná. Dítě mu porodila jeho dlouholetá přítelkyně Helena Bartalošová.

Přehrát poslední díl


Miroslav Etzler se v pátek 15. 6. 2018 stal již počtvrté otcem! Chlapeček dostal jméno Samuel. Šťastný herec promluvil exkluzivně pro televizi Nova.

"Samuel si vybral mě a Helču a my mu ukážeme, že si vybral dobře," uvedla hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.


Miroslav Etzler s přítelkyní Helenou
Zdroj: Profimedia

Třiapadesátiletý Miroslav Etzler podle svých slov už nepočítal s tím, že bude otcem, spíše myslel, že bude dědečkem. Pro šestatřicetiletou Helenu je to první dítě, zato pro oblíbeného herce, který má za sebou již několik manželství, to je po dvou dcerách a synovi již čtvrtý potomek. 

Karel Rytíř
Zdroj: TV Nova

Představitel Karla Rytíře si tentokrát hodlá otcovství užít naplno – poučený vlastním životem i chybami se z něj, jak tvrdí, stane otec par excellence. Tedy vynikající! Páru moc gratulujeme!


112

GALERIE: Miroslav Etzler s partnerkou Helenou a jako seriálový Karel Rytíř

Miroslav Etzler a Helena Bartalošová

Hodnocení:

 

Nejen ve skutečném životě, i v seriálu se stal Miroslav Etzler otcem. Jak jistě vědí všichni, kteří sledovali poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2 před prázdninovou pauzou, Karlu Rytířovi a Aleně se narodil malý Benjamínek. Jeho příchod na svět byl dramatický – Aleně praskla voda těsně před tím, než si s Čestmírem Mázlem před oltářem řekli „Ano.“ Jak bude vztah složitého trojúhelníku pokračovat, nezapomeňte sledovat v nových dílech po prázdninách!

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova