PŘEPADOVKA na place: Oslavenec Petr Rychlý a dárek, který zmizel. VIDEO ze zákulisí

Všestranně nadaný Petr Rychlý dodává divákům pravidelnou porci emocí v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 už čtrnáctým rokem, nepočítaje tomu předcházející léta bavení při moderování zábavných pořadů. Svou práci miluje, což dokazuje i fakt, že narozeninový den strávil v ateliérech oblíbeného seriálu. Malé překvapení tak putovalo za ním.

Přehrát poslední díl

 

V den třiapadesátých narozenin, 9. srpna, natáčel herec Petr Rychlý v ateliérech Ordinace v růžové zahradě 2 o sto šest. Štáb televize Nova ho přijel překvapit s kyticí a červeným vínem, které má představitel Čestmíra Mázla velmi rád. „Moc vám děkuji, udělali jste mi velkou radost," řekl herec dojatě.

Ordinace: Petr Rychlý jako MUDr. Čestmír Mázl
Zdroj: Archiv TV NovaVšechny ale určitě zajímá, jak svůj velký den oslavil a co od svých blízkých dostal za dárky. „Dostal jsem věci hlavně na grilování, protože velmi rád griluji. Takže třeba jehly do masa, vestu a hlavně moje dcera Deniska mi upekla fantastický dort z marcipánu a s borůvkami," prozradil a dodal, že byl tak dobrý, že za chvíli zmizel. Co by si herec sám přál do dalších let? Nejen to ve videu.

  

 

 

 

kar