Hana Kusnjerová z Ordinace v nové roli: Bude maminkou!

Zdroj: TV Nova

Už jen pár týdnů mohou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 sledovat ztřeštěnou sestřičku Ladu Hrůzovou. Její představitelku, sympatickou herečku Hanku Kusnjerovou (32), totiž čeká nová životní role. Bude maminkou!

Přehrát poslední díl


„Je to tak, jsem v očekávání, miminko se nám narodí už v létě,“ prozradila herečka exkluzivně v pořadu Volejte Novu bezprostředně poté, co v Ordinaci zakončila svůj poslední natáčecí den. „Ordinace mi bude chybět a Lada taky. Mám to tady ráda, za ty tři roky, které jsem tady strávila, ateliéry Ordinace vnímám jako druhý domov. Baví mě lidé i ta moje ztřeštěná Lada, díky které vznikají úsměvné situace i na place,“ pronesla s lehkou nostalgií.

Ordinace: Hana Kusnjerová
Zdroj: Nova.cz

Partnerovi radostnou novinu oznámila romanticky. „Byli jsme na procházce v přírodě. Oba máme společné procházky moc rádi, a tak jsem si počkala na příležitost, kdy jsme byli sami a v klidu. Nic jsme neplánovali, takže byl mile překvapený.“ usmívá se Hanka s tím, že i ona sama si na novou situaci teprve zvyká. „Sžívám se s novou životní rolí, ale snažím se to nějak zásadně neprožívat. Připravuju se na to, že můj život už nebude jenom o mně,“ přiznala v rozhovoru pro Volejte Novu. A jak se změna projevuje v praxi? „ Chodím cvičit, čtu odbornou literaturu, navštěvuji kurzy, ale i plánuji s partnerem poslední stavební úpravy, které bychom rádi stihli než nás bude doma víc. Myslím, že dětský pokojíček začneme chystat až jako poslední", dodává.

Ordinace: Těhotenské bříško herečky Hany Kusnjerové
Zdroj: Nova.cz

Jestli pod srdcem nosí holčičku nebo kluka, herečka ví, ale nepoví. „Ani jména ještě nemáme vybraná. Rádi bychom toho našeho potomka pojmenovali až ho uvidíme. Představuju si to tak, že se na něj podívám a řekneme si: Vždyť to je jasnej Eda,“ směje se herečka, která je nyní již v šestém měsíci těhotenství. Těhotenské bříško ale dosud snadno schovala v sesterské uniformě. „Ordinaci už točit nemůžu, začíná to být vidět, ale dohrávám ještě několik představení, dabuji a čeká mě ještě pár menších prací. Od dubna bych si ráda udělala úplné volno,“ dodala.

123

GALERIE: Kráska Hana Kusnjerová z Ordinace

Zdroj: Facebook official

Hana Kusnjerová - 5

Hodnocení:Televize Nova přeje Hance příjemný čas v očekávání a mnoho krásných chvil v mateřství!

 


Nova.cz