VŠECHNY HANÁKOVY ŽENY: Která je ta osudová?

Aktualizováno 20.11. 2014 19:50
Ordinace: Hanák a jeho ženy
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Charismatický doktor Petr Hanák, který je svůj za každých okolností, v Kamenici pobláznil hlavu nejedné ženě. Několikrát byl i ženatý a zamilovaný. Které dámy skončily v jeho náruči? A kdo se k němu hodil nejvíc? Zavzpomínejte a hlasujte!

Přehrát poslední díl

 

 

• Jasmína Hanáková 
(Natálie Topinková)

Herečka Natálie Topinková - Jasmína Hanáková
Zdroj: Archiv TV Nova

Možná si na ni už nepamatujete, ale je to první Hanákova manželka! Potkal ji ve válce v Bosně, jak sám vyprávěl – jejich dům srovnali se zemí, ona jediná přežila, bylo jí osmnáct a byla krásná. Odvezl ji z toho pekla a vzal si ji. Manželství však nevydrželo, rozvedli se a následovaly jiné vztahy.
 

 


• Barmanka Dorka

(Lucie Černíková)

Ordinace: Hanák a jeho ženy - Dorka
Zdroj: Archiv TV Nova

Pro Petra to byl jen takový letmý románek, Dorka chtěla ale víc. Vztah proto skončil dřív, než se vůbec stačil rozvinout. Dorku to zprvu hodně mrzelo, trápila se, ale nebylo to věčné. A jak se má Dorka dnes? Stala se maminkou a na to se podívejte ZDE.

 
• Kristýna Tichá, později Hanáková

(Kristýna Janáčková)

Ordinace: Hanák a jeho ženy - Kristýna Hanáková
Zdroj: Archiv TV Nova

Bláznivá sestřička, která neměla k průšvihům daleko, Petra okouzlila, a to natolik, že se vzali! Manželství ovšem nevydrželo, Kristýna Hanáka podvedla s doktorem Lukášem Benešem, kterému porodila syna Tadeáše. Ani s ním nevydržela a nakonec opustila Kamenici a odjela i se synem do Německa.

 


• Pavla Barnová

(Barbora Munzarová)

Ordinace: Hanák a jeho ženy - Pavla Barnová
Zdroj: Archiv TV Nova

S Petrem si byli v mnohém podobní, nebáli ze výzev, byli od rány, jezdili na mise a prostě si povahově sedli. Petr se do Pavly zamiloval, ona však jeho lásku neopětovala. Jsou z nich ale dobří přátelé.

 


• Lea Vágnerová
(Michaela Kuklová)

Ordinace: Hanák a jeho ženy - Lea
Zdroj: Archiv TV Nova

Ano, i Lea byla jednou z Petrových žen. Strávili spolu noc těsně předtím, než nastoupila úplně poprvé do kamenické nemocnice. Hanák ji ale poté hned odhadl, že je to mrcha a dál s ní nechtěl mít nic společného.

 


• Gábina Šímová - Vajnerová

(Sandra Nováková)

Ordinace: Hanák s Gábinou před svatbou
Zdroj: Nova.cz

Jak jistě víte, Gábina byl Petrovou velkou láskou. Společně si prošli mnohým – Gábininou závislostí na drogách, ztrátou paměti, Petrovým posttraumatickým šokem, jeho nemocemi, vydíráním Švarcem i Hanákovým zatčením. Nic však netrvá věčně a i oni dva se rozešli. Gábina si na chvíli dokonce vzala Filipa Vajnera. Poté si ale uvědomili, že se stále milují a vrátili se k sobě. Spojil je i syn Filípek. Byli šťastní a pak znovu nastal zlom – Gábina se zhroutila z prožitého šoku a zatímco se dlouho léčila na psychiatrii, Hanák potkal Andreu a zamiloval se ... Gábina si to uvědomila a těsně před svatbou ho opustila - nemohli by už být šťastní, jak řekla.
• Andrea Blechová
(Klára Cibulková)

Ordinace: Hanák s Andreou
Zdroj: Archiv TV Nova

Rázná doktorka, která si s ničím nebere servítky vstoupila Petrovi do života jako hurikán. Brzo si našli společnou řeč a dokázali se navzájem podržet v těžkých chvílích. Románek brzy přerostl v lásku. Hanák se zamiloval. Dlouho se nemohl rozhodnout mezi Gábinou a Andreou, až nakonec ztratil obě. Andrea zjistila, že je vážně nemocná a opustila jak Kamenici, tak Hanáka. Netrvalo to příliš dlouho a vrátila se, Petr mezitím pil a téměř se z něj stal bezdomovec. Dokázal se včas znovu postavit na nohy, možná za to mohla i její přítomnost. A v momentě, kdy Koliha - jeho falešný kamarád - se Andreu pokusil zabít, mu došlo, že bez ní nemůže být. City byly vzájemné a tato zamilovaná dvojice to dokonce dotáhla až k oltáři, nedávno se z nich stali manželé


Ordinace: Svatba Andrey a Hanáka - 21
Zdroj: Archiv TV Nova

 

Anketa

Která dáma navždy zůstane Hanákovou osudovou ženou?

Hlasovalo 15668 lidí.

 

 

NENECHTE SI UJÍT:
RADIM FIALA O SVATBĚ: Prozrazuje, jaká by měla být jeho vlastní!
VELKÁ GALERIE: Ze SVATBY Hanáka a Andrey!
Radim Fiala je zamilovaný. A Sandra Nováková je veselá kráska! Více v DUELU
TO VÁS PŘEKVAPÍ: Fiala odhaluje, co bude s Hanákem!
Tajnosti Radima Fialy: Já a idol žen? To asi těžko!
Radim Fiala alias Hanák: Takhle mění image! Jak mu to sluší nejvíc?
NEJ chlap Ordinace? Radim Fiala! Tady jsou jeho proklatě žhavé FOTKY

 

Nova.cz