VIDEO: Co čeká sestřičku Radku z Ordinace? Její představitelka Anička Slováčková promluvila

Hudbě se věnuje od dětství, v rodině slavných umělců to ani jinak nešlo. Zpěvačka Anna Julie Slováčková však na sebe nejvíc upozornila před dvěma lety v show Tvoje tvář má známý hlas, kde si za svá hudební čísla vysloužila čtvrté místo. Od té doby má práce nad hlavu! A k hudbě přidala i herectví, kdy štve diváky Ordinace v růžové zahradě 2 jakožto drzá sestřička Radka.

Přehrát poslední díl

 

Díky sledované show Tvoje tvář má známý hlas se Anička dostala do širšího povědomí diváků, kdy v roce 2016 předvedla nejedno okouzlující číslo. Nejrůznější nabídky se poté jen pohrnuly a mezi nimi byla i role zákeřné sestřičky Radky v Ordinaci, kterou Anička ztvárňuje od podzimní sezony 2017. Byť to není role ústřední, výrazná je dost, protože Radka svou povahou umí čeřit klidné vody. Do všeho a s oblibou strká svůj zvídavý nos a žádný drb jí neunikne, ani si ho nenechá pro sebe. A hlavně chce ulovit doktora! Se záchranářem Markem prožila několik vášnivých nocí, nic vážného z toho ale nakonec nebylo. Sama Anička by byla ráda, kdyby se její role víc vyvinula, zatím však netuší, zda nějaký velký obrat nastane. Web Ordinace už ale ví, že tento týden se Radka opět zviditelní, neboť se jí do hledáčku dostane po rozchodu s Bibi zničený Vojta Kratochvíl! A průšvihy na sebe nebudou dlouho čekat...

Anna Slováčková a Milan Peroutka - 2
Zdroj: Film Music Tour

Natáčení seriálu není pochopitelně jediná činnost, které se Anička nyní hojně věnuje. Za prací a úspěchem stojí hodně úsilí. „Léto bylo pracovní, zkoušeli jsme muzikál Doktor Ox a rodinnou činohru Tři oříšky pro Popelku, taky jsem hodně koncertovala s kapelou The Primes,“ prozradila. A ani podzim nebude pro Aničku příliš volný. „Podzim bude možná ještě horší, snad si odpočnu zase až na jaře,“ řekla pohledná blondýnka.
Anička Slováčková
Zdroj: TV Nova

Nicméně občasný odpočinek si dopřeje a ideálně ho spojí se zábavou. Aničku jsme, stejně jako její kolegy, potkali při únikové hře Elixír Mystery, která je považována za druhou nejlepší v Praze, a při té příležitosti prozradila, jestli ona sama před něčím musí utíkat. „Každý den před něčím utíkám. Jsem utíkáč, takový Forrest Gump,“ říká s úsměvem a dodává: „Nejčastěji před pavouky.“ Více ve videu.
Ordinace: Sestřička Radka Loudová
Zdroj: Archiv TV Nova

Na Ordinaci v růžové zahradě 2 se nezapomeňte dívat každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.


 

Maci