Hlasujte o nový pár: Naďa s Karlem udržují převážně vášnivý vztah. Je na čase posunout ho dál?

Byť je prozatím víc než společné zájmy spojuje fyzická přitažlivost, je jim spolu dobře. Nadě Mázlové a Karlovi Rytířovi prozatím nezávazný vztah, který si utvořili, vyhovuje. Jen v poslední době sovu přítomnost vyhledávají čím dál častěji, což je čím dál blíž posouvá k utvoření plnohodnotného páru, který by byl přinejmenším hodně zajímavý. Líbili by se vám jako zamilovaná dvojice?

Přehrát poslední díl

 

I když svůj prozatímní vztah vybudovali na sexu a tím ho taky udržují, nelze jim odepřít, že jim to spolu klape i mimo postel. Mají si co říct, rozumí si, rozesmějí se navzájem, chápou se a navíc je spojuje rodina a jistá bláznivost. Ovšem jeden člen rodiny je zároveň i překážkou, a víc pro Rytíře nežli pro lehkomyslnou Naďu. Karel se obává, jak moc by to s Čestmírem zamávalo, kdyby se dozvěděl, že spí s jeho dcerou. Nechce o jejich těžce vybudované přátelství přijít. Možná o důvod víc, dát to s Naďou dohromady, plnohodnotný vztah by Čestmírovi mohl vadit méně nežli ten momentální nezávazný.

Ordinace: Naďa s Rytířem - 3
Zdroj: Nova.cz

Naďa si užívá to, co je a moc nepřemýšlí nad tím, co bude. A tak to vypadá, že pokud u této dvojice vzplanou city, započnou dřív u Rytíře, který je nyní za energickou a ztřeštěnou Naďu ve svém životě moc vděčný. Ale kdo ví, třeba se první zamiluje právě ona...
Ordinace: Naďa s Rytířem - 2
Zdroj: Nova.cz

Jsou tak různí a přitom v mnohém podobní, že by stálo za zkoušku vztah posunout dál. Neskrývat se, randit, poznávat... Souhlasíte? Líbili by se vám jako zamilovaný pár?

Anketa

Líbili by se vám Naďa a Karel jako plnohodnotný pár?

Hlasovalo 3155 lidí.

Nova.cz