Hodí se Tereza s Márou z Ordinace k sobě? HLASUJTE, zda to mají dát dohromady!

Ordinace: Tereza s Márou
Zdroj: Archiv TV Nova

Dva outsideři, kteří to táhnou spolu. Tereza Benešová je neoblíbená kvůli své neschopnosti, kterou zhoršuje dětinským chováním. A Leoš Mára je mezi kolegy známý jako parchant škodící všem okolo. To, že jsou "vyhnanci" nemocnice, je spojilo. Měli by spojenectví posunout ještě dál a utvořit pár?

Přehrát poslední díl

 

Tereza s Márou se společnými silami snaží dosáhnout svých cílů. Tereza chce uznání v práci, lásku a svou dcerku. Leoš Mára chce solidní kariéru, moc a také pomstu Kovářovi. Ještě není zcela jasné, kolik prohnilosti v něm zůstalo a jak by svou moc zneužíval. A také, jak kruté pomsty se vlastně dožaduje. Chvíli totiž působí, že jen chce fair play, chvíli jako podrazák, kterého těší škodit.

Tereze Mára ale neškodí, chovají se k sobě přátelsky, podporují se a pomáhají si. Tereza tak činí bez postranních úmyslů, což se o Márovi úplně říct nedá. Ten často kalkuluje a manipuluje. Márovi přátelství s dcerou ředitele nemocnice totiž velmi vyhovuje, neboť tím má "tatíka" pod palcem. Chtě nechtě má ale na Terezu velmi dobrý vliv – zvedá jí sebevědomí a motivuje k lepšímu životu. Tereza mu zase zmenšuje osamění.

115

FOTO: Tereza s Márou. Sluší jim to spolu?

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Tereza s Márou - 4

Hodnocení:Hodně společného času pohromadě je pochopitelně sbližuje, což se projevilo i polibkem. Tereza políbila Máru a on jí vášeň oplatil. Pak ji ale odmítl se slovy, že by to kvůli jeho pověsti pro ni nebylo dobré, vzhledem k tomu, že chce dcerku do péče. A navrhl jen přátelství. Udělal ze sebe hodného, protože takhle o Terezu nejeví zájem? Nebo to snad myslel upřímně? Či potřebuje víc času, aby zjistil, jak to se svými city vlastně má? To zatím zůstává nezodpovězené.

Odpověď na to, zda dál potáhnou za jeden provaz, známá ale je – ano. A možná není zcela vyloučené, že se nám vlk samotář zamiluje! Třeba se Tereza Márovi skutečně dostane pod kůži. A pokud by tomu tak bylo, tvořili by pěkný pár, nemyslíte?

Anketa

Líbili by se vám Tereza a Mára jako pár?

Hlasovalo 4598 lidí.

 

 

Nova.cz