Miroslav Etzler popsal detaily porodu. Připadá si jako na marihuaně. Proč u něj nakonec nebyl?

Herec Miroslav Etzler alias Karel Rytíř ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se stal již počtvrté otcem. Nyní se v exkluzivním rozhovoru rozpovídal o detailech porodu. Jak probíhal?

Přehrát poslední díl

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se Miroslavu Etzlerovi alias Karlu Rytířovi narodil syn Benjamin. Herec se však stal otcem i v reálném životě. Syna Samuela mu totiž v pátek 15. 6. 2018 porodila jeho dlouholetá přítelkyně Helena Bartalošová, pro kterou je to první dítě. Zato pro oblíbeného herce, který má za sebou již několik manželství, to je po dvou dcerách a synovi již čtvrtý potomek.

Ordinace: Benjamin, syn Aleny a Karla Rytíře - 1
Zdroj: Archiv TV Nova

Miroslav Etzler je pochopitelně z narození syna velmi nadšený a má obrovskou radost. „Já se cítím pořád stejně, akorát se pohybuji na obláčcích. Kdybych kouřil marihuanu, tak jako kdybych si dal dobrého jointíčka,“ svěřil se herec, který byl se svou přítelkyní po celou dobu v porodnici. „Já jsem byl u porodu, ale jenom do jisté fáze, protože to nakonec skončilo tak, že museli na operační sál. Když se ale Samík narodil, tak jsem ho hned držel,“ dodal.

Miroslav Etzler s přítelkyní Helenou
Zdroj: Profimedia

Co dalšího představitel Karla Rytíře o narození syna prozradil? To se dozvíte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don