Jaro v Ordinaci: Monika a Ota chystají svatbu!

Aktualizováno 3.3. 2011 16:14
Ordinace v růžové zahradě 2
Témata:

Jaká bude Ordinace v jarní sezóně? Co budou přežívat vaši oblíbení hrdinové? Zjistěte to v našem článku!

Běla Valšíková se tentokrát dotkne úplného dna. Zkáza postihne její manželství s Eduardem, práci v nemocnici a i v ordinaci v růžové zahradě. Kamenici šokuje zpráva, že se pokusila o sebevraždu. Jediný, kdo se tajně raduje, je Lea Vágnerová – strůjkyně Bělina neštěstí…

 

PŘIPOMEŇTE SI TAKÉ:

Zajímavosti z Kamenice: Ordinace v číslech

Lenka Hornová EXKLUZIVNĚ: Nad Bělou se stahují mračna!

 


Personál nemocnice zatím netuší, že brzy přijde o práci. Viktor Hofman chystá prodej nemocnice. Jeho zástupce Čestmír Mázl má za úkol rozdat stovky výpovědí…

 


Zdena Tichá znovu ztrácí Davida Suchého. Touží po lásce a najde dítě, které otřebuje její pomoc. Malý Toník žije mezi bezdomovci a jeho jediný opatrovník je těžce nemocný. Bude mít Zdena odvahu ujmout se dalšího dítěte, které v budoucnu může ztratit?

 


Monika Mandlová a Ota Kovář chystají svatbu. Dalibor vstupuje na tenký led vztahu s novou sestrou Kateřinou, jejíž láska je jednostranná a příliš intenzivní. Povede se Monice stmelit rodinu, která se už jednou rozpadla? Dokáže Dalibor zapomenout naMoniku a zůstat se ženou, kterou doopravdy nemiluje?

 


Maty Povýšil se vzepře zločinci Rudovskému. Ten naplánuje jeho únos a vraždu. Po ztraceném kamarádovi pátrají Jakubové i nová chůva v Mázlovic domácnosti, šermířka a budoucí policistka Markéta.
 

Staňte se fanoušky Ordinace na Facebooku

 

Nova.cz