Je odchod Zdeny Suché z Kamenice definitivní? Tady je odpověď!

Aktualizováno 5.4. 2016 17:38
Ordinace: Zdena a Hejduk
Zdroj: Archiv TV Nova
Témata:

Manželství Zdeny a Davida Suchého neustálo krizi, kdy Zdena podvedla Davida s ředitelem nemocnice. Nevěra se nakonec provalila a Zdena se poté odstěhovala na Slovensko. Zahrnuli jste nás dotazy, zda představitelku Zdeny Danu Morávkovou v Ordinaci ještě uvidíte. Tak tady máte odpověď.

Přehrát poslední díl

 

Aby David Suchý překonal prázdnotu v bytě, nastěhoval si k sobě doktora Otu Kováře. I když jim soužití vyhovuje a stávají se z nich dobří kamarádi, je jasné, že kamenickému primáři jeho manželka a děti chybí. Stýská se i fanouškům seriálu, kteří se často ptají, zda se Zdena vrátí zpět do Kamenice.

• Z ORDINACE: Zdena přiznává nevěru před Suchým!

Ordinace: Zdena se Suchým
Zdroj: Nova.cz

 Jak to bude nadále s oblíbenu postavou Zdeny Suché nám prozradila kreativní producentka seriálu Simona Matásková: „Dana Morávková patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější herečky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a v žádném případě bychom o ni nechtěli přijít.“ 

 „Neustále se snažíme divákům přinášet zajímavý, překvapující a napínavý děj. Zvláštní péči jsme věnovali dějové lince Zdeny Suché, která aktuálně žije na Slovensku. Už v době, kdy postava Dany Morávkové odcestovala, jsme přesně věděli, kdy a jak se do seriálu vrátí. Dana začne znovu natáčet už v dubnu a já věřím, že z pokračování její dějové linky budou diváci mile překvapeni,“ dodává kreativní producentka Ordinace.

• Z ORDINACE: Zkus mi to odpustit, Davide!

 

Ordinace: Dana Morávková
Zdroj: Lenka Hatašová

 
 

Nova.cz