ODPOVĚĎ na otázku: Proč musí Andrea Hanáková v Ordinaci zemřít? Taková je pravda

S odchodem hlavní a oblíbené postavy ze seriálu si diváci vždy pokládají otázku: „Proč?“ Toto slůvko zahrnulo sociální sítě v kauze úmrtí Andrey Hanákové. Proto vám web Ordinace přináší odpověď. A odpoví i na to, proč umírá tak, jak umírá.

Přehrát poslední díl


Z jakého důvodu se diváci musí rozloučit s hlavní postavou záchranářky a milované ženy Petra Hanáka? Proč je konec páru, kterému diváci tolik drželi palce a fandili mu? Proč umírá zrovna Andrea? Proč umírá tímto způsobem? Tolik otázek a žádné odpovědi...

A tak to napravíme. Linka Andrey Hanákové byla ukončena ne z vůle scenáristů, nýbrž na žádost samotné herečky Kláry Cibulkové, která Andreu ztvárňovala čtyři a půl roku. 


Klára potřebovala zvolnit své pracovní tempo. Natáčení seriálu Ordinace si sice užíval a už teď se jí stýská, časově ji však vyčerpávalo i ve spojení s dalšími pracovními povinnostmi. Dostavily se zdravotní komplikace a přišel čas polevit a rozhodnout se. „Fyzicky jsem cítila, že musím zpomalit. Z velké části i kvůli dětem, které mi rostou před očima. Rozhodnutí nepřišlo ze dne na den, zabývala jsem se tím dva roky,“ upřesnila herečka důvod svého odchodu pro Blesk tv MAGAZÍN.

Herečka Klára Cibulková
Zdroj: Archiv TV Nova

„Překvapilo mě, že mě odchod sebral víc, než sem si myslela. Bylo mi tady dobře. A jestli mi něco nebo někdo bude chybět, tak štáb a zázemí tady,“ přiznala Klára pro web Ordinace. A co Radim Fiala? „Radimovi děkuji, že pro mě byl příjemným partnerem,“ dodala s úsměvem ve tváři.

A co říká herečka na způsob smrti Andrey? Scenáristům děkuje, ale o tom už ve videu!

121

GALERIE: Andrea Hanáková v Ordinaci

Zdroj: TV Nova

Klára Cibulková jako Andrea Hanáková

Hodnocení:


 

Nova.cz