Kamila, nebo Iva: Která se k Michalovi hodila víc? HLASUJTE

Ordinace 1: Kamila, Michal, Iva
Zdroj: Nova.cz

Krásné oči, milé úsměvy, vřelá srdce, půvab – toto spojovalo dvě ženy, do kterých se atraktivní doktor a miláček dámského publika Michal Šebek zamiloval. Hodily se k němu obě, dokážete říct, která víc?

 

 

Charismatický doktor z první řady Ordinace v růžové zahradě –Michal Šebek zprvu utvořil harmonický pár s Kamilou Váchovou. Podváděl ji manžel Pavel a Michal pro ni byl krásným vysvobozením. Hodili se k sobě, byli spolu šťastní, milovali se. Pavel si však během románku s Danielou uvědomil, že Kamila je žena, po jejímž boku chce být, je skvělá a patří k ní. Nevěru ukončil a Kamilu odprosil. Znovu se do ní zamiloval. Jí chvíli trvalo, aby v sobě city k němu znovu objevila, nakonec se opět zadařilo. Michal byl po rozchodu s Kamilou zahořklý a osamocený. Své srdce ale dokázal znovu otevřít a nepromarnil, laskavá veterinářka Iva mu život obohatila.

19

FOTO z Ordinace 1: Kamila, nebo Iva? Která se k Michalovi hodila víc?

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace 1: Linda Rybová coby Kamila Váchová

Hodnocení:Obě půvabné dámy se k němu velmi hodily, s oběma v určité chvíli zažíval radostné chvíle. Dokážete tedy říct, která byla jeho osudovou, ke které se víc hodil a utvořil s ní krásný pár?  

Anketa

Která byla osudovou ženou Michala Šebka podle vás?

Hlasovalo 952 lidí.

 

 

 

 

 

 

 

NENECHTE SI UJÍT

Nova.cz