Ordinace v růžové zahradě 2

Kdo to dá na začátku června v Ordinaci dohromady?

Ordinace: Erika
Zdroj: Nova.cz

Vzplanutí citů a romantické chvíle brzy zaplaví životy několika oblíbenců z Ordinace v růžové zahradě 2. Utvoří se šťastné páry, které vykročí vstříc svým osudům po společné cestě. Jiskřivé, úsměvné, očekávané a naopak nepředvídané chvíle zaplaví diváky a rozvíří i jejich emoce. Kdo to dá překvapivě i nepřekvapivě brzy dohromady?

Obměkčí Mariku trápení Sekory s případem malého Tobiáše a dá naplno průchod svým citům, které si beztak odpírá a utvoří s Honzou, který ji má pořád rád, konečně stabilní pár nehledě na minulost? Nebo přijde velké překvapení, kdy se zoufalý Sekora obrátí na pomoc k právničce Nadě a neočekávaně to vzplane u nich, když Marika ve vztahu bez perspektivy pokračovat nechce a u Hany mu chybí vášeň?

Dojde Markovi, že je pro něj Erika důležitá i jinak, nežli "jen" jako matka jeho dítěte a ona mu dala druhou šanci? Nebo Erice dojde, že touží být s Vojtou? Klukem, co vždy stál při ní?

Vstoupí nečekaně do života žena Petru Hanákovi? Že by se znovu setkal s Denisou a dal jim opět šanci? Nebo se objeví stará láska v životě Leoše Máry?

Dokážete odhadnout, kdo brzy utvoří zamilovanou dvojici? Jenom jeden pár to rozhodně nebude! V anketě najdete několik tipů, mezi kterými jsou dvojice, které brzy skutečně uvidíte spolu. Tak co myslíte?

Anketa

Kterou zamilovanou dvojici brzy uvidíme?

Hlasovalo 11781 lidí. 

Nova.cz