Co nevíte o Kláře Oltové coby Květě: Tělo modelky, máma na plný úvazek a těžké začátky

Publikováno 1. 10. 2017
Zdroj: Nova.cz

Herečku Kláru Oltovou znají diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jako sestřičku Květu, která se nedávno stala vrchní. Jaká Květa je, postupně odkývají nové díly. A tak už jen zbývá odpovědět na to, jaká je Klára. Vyzpovídala ji reportérka Volejte Novu a odkryla pár zajímavostí z jejího soukromého života.

Přehrát poslední díl

 

„S Květou máme společné mateřství,“ vysvětluje herečka, která má stejně jako její seriálová postava dvě děti. Na rozdíl od ní je Květa více pragmatičtější a umí víc za své bojovat. Klára je zase skvělá organizátorka času. Ono skloubit péči o rodinu, divadelní práci a hraní v seriálu, dá zabrat. Podle herečky se to však dá zvládat, i když jsou dny a měsíce, kdy je toho opravdu hodně. Například začátky v Ordinaci nebyly zpočátku vůbec jednoduché. „Když jsem začínala točit v Ordinaci sestřičku Květu, tak jsem měla týden před premiérou inscenace Racek,“ vzpomíná Klára Oltová. V té době musela nejen zvládnout dvě charakterově zcela odlišné role, ale navíc přejíždět ze zkoušky na zkoušku, starat se o rodinu a po nocích si opakovat texty.

17

GALERIE: Klára Oltová v Ordinaci

Klára Oltová

Hodnocení:Rodina ji však roli sestřičky Květy nikdy nerozmlouvala, naopak! „Mí synové jsou pyšní, že mají jakoby nového bráchu,“ směje se herečka, jejíž seriálového syna hraje Milan Peroutka.

I přes obrovskou časovou zaneprázdněnost si však herečka dokáže najít volnou chvíli a především čas na své přátele. Kdo je její velikou kamarádkou a jakému nečekanému úkolu ji toto přátelství vystavilo? Dozvíte se nejen to v reportáži!
 ČTĚTE TAKÉ:

TV Nova