Kolaps v Ordinaci. Představitelka Šárky odnesla natáčení modřinami!

Ordinace: Modřiny z natáčení představitelky Šárky - 5
Zdroj: Nova.cz

Hádky, mdloby a pak tupá rána o zem. Takovou scénu v Ordinaci v růžové zahradě 2 prožila mladá herečka Štěpánka Fingerhutová, která kvůli roli předávkované sestřičky Šárky Šedivé dala všanc i vlastní zdraví. Ze scény, při níž bezvládně padá k zemi, si odnesla nepěknou památku.

Přehrát poslední dílAby pád předávkované dívky vypadal co nejvěrohodněji, režisérovi záleželo na každém detailu. „Tuhle scénu si moc dobře pamatuji. Točili jsme ji minimálně pětkrát nebo šestkrát a já pod sebou neměla žádnou žíněnku, nic, co by ten pád alespoň trošku zbrzdilo. Takže jsem si z toho odnesla pořádné modřiny,“ vzpomíná na natáčení mladá herečka.

17

FOTO: Kolaps Šárky odnesla herečka modřinami

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Modřiny z natáčení představitelky Šárky - 3

Hodnocení:
Skvělá byla Bára Štěpánová. Když jsme to točili asi popáté, zastala se mě, když viděla moje odřené nohy, abychom to už neopakovali,“ vzpomíná dnes už se smíchem Štěpánka Fingerhutová, která v seriálu coby šílená sestřička Šárka předvede dnes večer nejednu psychopatickou scénu.
 


Ta moje Šárka je fakt šílená, to, co dneska předvede, bude zase za hranou, ale její limity jsou ještě mnohem dál. Přiznám se, že se trochu bojím, jak to lidi přijmou, protože už teď si o sobě čtu hrozné vzkazy,“ obává se půvabná Štěpánka.

Její další výstupy a nejen to, jste mohli sledovat v 731. díle zde.


 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:
Smutné VIDEO: Ota se rozhodl, jde se s Kateřinou rozejít! S tímhle ale nepočítal…

- První KVĚTNOVÉ DÍLY ORDINACE: Mezi kým to nečekaně zajiskří, a naopak? Co se bude dít?


- VIDEO: Šárka ještě zdaleka neukázala, co dokáže! Zničí Hanákovi život? Její představitelka prozrazuje!

Nova.cz