ZKAŽENÁ KLAPKA: Mázl se rozmáznul! Když Rychlý spadne z vozíku, všichni VYPRSKNOU SMÍCHY!

Mělo to být poklidné natáčení Ordinace. „Mázl se s Alenou vrací domů z nemocnice. Alena ho přiváží na invalidním vozíku, oba mají náladu pod psa,“ stálo v natáčecím plánu. Poklidné natáčení a nálada pod psa se v mžiku změnila v pravý opak. A stačil jeden neopatrný pohyb Petra Rychlého na vozíku. Z této (NE)POVEDENÉ KLAPKY budete slzet smíchy!

Přehrát poslední díl„Kam jdeš?,“ stihla se ještě zeptat překvapená Michaela Badinková coby Alena ve chvíli, kdy se jí herecký kolega Petr Rychlý v roli Čestmíra Mázla neplánovaně zřítil k nohám a pak už z jejích úst vyšel jen smích. „Jdu spát,“ zavtipkoval na vlastní účet Rychlý, načež se zpoza rohu ozval ještě větší výbuch smíchu, představitel Jakuba Mázla herec Láďa Ondřej se naprosto odboural!

Ordinace: Zkažená klapka, Mázl se rozmáznul - 4
Zdroj: Nova.cz


Mnoho nechybělo a sádra Rychlého, kterou má v roli zraněného Mázla, nemusela být jen pouhou rekvizitou. „Snažil jsem se trošku uhnout a najednou jsem letěl. Byl to okamžik. Naštěstí jsem slítnul docela šikovně, ale všichni se odprdli a pak se chvíli nedalo točit. Jsem rád, že jsem kolegy a celý štáb pobavil,“ bral situaci s humorem Petr Rychlý.

Ordinace: Zkažená klapka, Mázl se rozmáznul - 3
Zdroj: Nova.cz


Režisér Braňo Holiček, kterého si diváci Ordinace pamatují z role doktora Zajíce, ale měl co dělat, aby pobavený štáb uklidnil. Podařilo se, výsledek jste mohli vidět v 737. díle zde.

Ordinace: Zkažená klapka, Mázl se rozmáznul - 2
Zdroj: Nova.cz


 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

 

A VÍCE ZKAŽENÝCH KLAPEK SLEDUJTE VE SPECIÁLNÍ SEKCI NA NOVAPLUS.CZ
 


 

 

Nova.cz