Krásné zprávy v Ordinaci: Narodilo se nové štěstí. Jmenuje se Tobiáš a jeho táta slaví s dědou

Syn Ondřeje Rychlého Tobiáš
Zdroj: facebook.com

Ordinací se šíří krásná zpráva, na svět přišel 21. listopadu Tobiášek a v těchto dnech se radostnou zprávou na sociálních sítích chlubí jeho rodiče i prarodiče, které moc dobře znáte. Gratulujeme a přejeme pevné zdraví a nekončící úsměvy.

Přehrát poslední díl

 

Tento malý drobeček, jak už fotografie ukazují, je synem Ondřeje Rychlého a jeho dlouholeté partnerky Terezy. A tudíž druhým vnoučetem Petra Rychlého coby nezapomenutelného doktora Čestmíra Mázla, který se loni 22. července chlubil fotkou první vnučky Laury a dcerou nejstaršího syna Matěje. Letos se u Rychlých slaví znovu a web Ordinace ze srdce přeje to nelepší!

"21. Listopadu se nám narodil syn Tobiášek. Všichni jsme zdraví a šťastní. Není co dodat...
...snad jen: Miluji Tě Tereza Krippnerová"
- - uvedl k této fotografii na svém facebookovském profilu Ondřej Rychlý, který kráčí v otcových stopách a živí se jako herec, což fanoušci Ordinace dobře vědí, neboť se v seriálu před lety objevil po boku svého táty v roli syna Kuby Mázla.

Ondřej Rychlý s partnerkou Terezou a prvorozeným synem Tobiášem
Zdroj: facebook.com

"Díky Terezce a Ondrovi jsem dvojnásobný dědeček. Přivítejte spolu s námi nového človíčka - vnoučka Tobiáška. Jupiiiiiiiiiiii! Bůh mu žehnej," postnul hrdý dvojnásobný děda Petr Rychlý.
Petr Rychlý s rodinou: Stal se dvojnásobným dědou díky Tobiášovi, syn Ondřeje Rychlého
Zdroj: facebook.com

Petr Rychlý s vnukem Tobiášem, syn Ondřeje Rychlého
Zdroj: facebook.com

  

Nova.cz