Lásky Davida Suchého z Ordinace: Je Zdena tou pravou a jedinou?

David Suchý, skvělý doktor i chlap. Ano, jako každý z nás udělal v životě několik chyb, ale srdce má na správném místě. Umí milovat a je to úžasný táta. Jeho osudovou ženou se stala Zdena, nyní jsou však v rozvodu... Pamatujete si na všechny jeho lásky?

Přehrát poslední díl

 

Zajímavé je, že všechny ženy v jeho životě důležité se vždy nějakým způsobem prolnuly se Zdenou...
 

 

 

 

 

 

 

ZDENA SUCHÁ

Ordinace: Svatební polibek Zdeny a Suchého

Jednoznačně si byli souzeni. A možná ještě pořád jsou. Je to pár, který se hluboce miloval a jisté city k sobě chová pořád. Jsou to kamarádi, kteří si dokážou pomoci, i když jsou od sebe. Říká se, že každá pohádka jednou skončí, a konec přišel i tomuto kdysi velmi harmonickému a krásnému manželství. Chvílemi to ale vypadá, že ještě nic není ztraceno...
 

 

 

LEA VÁGNEROVÁ

Ordinace: David s Leou
Zdroj: Archiv TV Nova

Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Davida nečekaně okouzlila Lea, když byl jeho vztah se Zdenou ještě v samotných počátcích. Pamatujete? Záměrně ho svedla, aby Zdeně ublížila, rozehrávala své hry – ano, v tomto období to byla potvora. David se do ní bláznivě zamiloval, a jak to rychle přišlo, tak to i se stejnou rychlostí odeznělo.

 

 


BARMANKA RENATA

Ordinace: Suchý strávil noc s Renatou
Zdroj: TV Nova

Jak si jistě pamatujete, s Renatou - už tehdy manželku - Zdenu podvedl. Se Zdenou se odcizili, v té době měla hlavu plnou domácnosti a dětí. A David v Renatě našel nový energický impuls svého života, po kterém tolik toužil. Celkem jim to spolu klapalo. Osud ale chtěl, aby se ke Zdeně vrátil. A tak se i stalo. S Renatou se rozešli.
 

 


PRÁVNIČKA NAĎA

Ordinace: David s Naďou
Zdroj: Nova.cz

Momentálně mu pomáhá s rozvodem se Zdenou. Slovo dalo slovo, z pracovních schůzek se začaly stávat ty velmi příjemné a netrvalo dlouho a stali se z nich milenci! Teprve se začínají naplno poznávat. Naďa je samostatná schopná ženská. Milá a nekonfliktní. Vcelku jim to spolu sluší, co myslíte? A kdo ví, třeba se právě z Nadi stane další osudová žena Davida...

Anketa

Která žena je v životě Davida Suchého tou osudovou?

Hlasovalo 2130 lidí.


124

FOTO: David Suchý a jeho ženy

Suchý se bláznivě zamiluje do Ley

Hodnocení:

 

Nova.cz