Leoš Mára otcem v nové sezoně Ordinace! Změní ho to?

Ordinace: Tereza s dcerou Alžbětou a Leošem Márou
Zdroj: Archiv TV Nova

Jde si za svým nehledě na nikoho, takový je parchant Leoš Mára, kterého jen máloco dokáže obměkčit. Po boku má submisivní Terezu, o kterou se sice hezky stará, protože ji ale využívá. Jestli k ní chová alespoň kousek citu, se teprve ukáže. Jeho loutka v boji proti řediteli nemocnice je totiž těhotná. Jak s ním role táty zamává?

Přehrát poslední díl

 

Tereza Benešová oznámila rodině, že s vyděračným grázlem, který jim ničí život, čeká dítě. Nemůže ho proto jít udat na policii, vlastně ani sebe v tomto požehnaném stavu. Chyba, při které zabila pacientku, tak nadále zůstává zbraní v rukách Leoše Máry, který ji využívá při vydírání ředitele nemocnice. I když se posledně proti útlaku Terezin otec Eduard Valšík postavil na zadní, je mu to nyní prd platné, přeci nepošle do vězení těhotnou dceru a Mára si toho je dobře vědom. A tak Eda dělá, co Mára káže.

114

FOTO: Tereza Benešová a Leoš Mára po vášnivé noci utvořili pár

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Tereza a Mára po společné noci utvořili pár - 1

Hodnocení:


O Terezu se Mára stará hezky, má od něj vše, co potřebuje, je na ni hodný, ochraňuje ji, povzbuzuje, zvedá sebevědomí. Prostě dokonalý partner, bohužel se skrytým vroubkem, činí tak jen pro své blaho, aby díky ní držel v šachu jejího tátu. A svou schopnou argumentací a manipulací Terezu vždy nějak uklidní, vše jí vyvrátí, přeci by její rodině nikdy neublížil, je to jen taková hra o novou pozici, jak jeho slova často zní. Možná naivní Tereza jednou prozře, o to trpčí to pro ni bude. Vše ale může změnit miminko. Tereza čeká Márovo dítě, vůči kterému on nemůže cítit žádnou zášť. Je to jeho krev, která míří na tento svět, jeho spřízněná dušička. Je sice brzy polemizovat o tom, zda se ze záporáka najednou stane klaďas, ale pojďme to zkusit. Troufnete si odhadnout, zda dítě Máru začne měnit k lepšímu?

Anketa

Začne se Leoš Mára coby nastávající táta měnit k lepšímu?

Hlasovalo 7023 lidí.


Ordinace: Tereza s Leošem Márou
Zdroj: Archiv TV Nova
 

Nova.cz