LOUČENÍ S ANDREOU: U obrazovek plakali diváci, při odchodu Klára Cibulková! FOTO

Ordinace: Štáb se loučí s herečkou Klárou Cibulkovou coby Andreou
Zdroj: Archiv TV Nova

Příběh seriálové Andrey Hanákové se uzavřel, největší hrdinka v ději zemřela obětováním vlastního života. Její představitelka – herečka Klára Cibulková se tak rozloučila se štábem a celým týmem seriálu Ordinace v růžové zahradě, se slzami v očích.

Přehrát poslední díl„Nemoc, spinocerebelární ataxii, jsem měla předepsanou od začátku, takže jsem od první chvíle počítala s tím, že konec může kdykoliv přijít a scénáristé té nemoci mohou využít, ale tenhle odchod mě překvapil. Na druhou stranu rozumím tomu, jak to scénáristé a dramaturgové mysleli. Andrea byla za hrdinku. To, že neodchází jako troska někde v ústavu jatá tou nemocí, dává smysl. Vlastně děkuju za to, že jsem mohla odejít středem a hrdinsky,“ komentuje dramatický odchod Andrey její představitelka Klára Cibulková.


114

GALERIE Z LOUČENÍ: K slzám dojatá Klára Cibulková coby Andrea opouští tým Ordinace

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Štáb se loučí s Klárou Cibulkovou coby Andreou - 1

Hodnocení:


„Poslední natáčení bylo dojemné. Mně to dlouho nedocházelo, protože mám teď intenzivní pracovní program. Ale překvapilo mě, že mě to vzalo víc, než jsem si myslela. Jestli mi něco bude chybět, tak určitě štáb a zázemí tady. A Radimovi děkuji, že pro mě byl příjemným partnerem,“ dodala s úsměvem ve tváři.
 

 

Nova.cz