MAREK, NEBO VOJTA: Kterého by si měla Bibi definitivně vybrat? Poraďte jí

Ordinace: Ke komu se Bibi hodí víc? - k Markovi, nebo Vojtovi?
Zdroj: Nova.cz

Drsný Marek a hodný Vojta, to jsou dva důležití pánové v životě Bibi Mrázkové. Oba miluje a oba milují ji. Jen ještě neví, kterého víc, se kterým strávit zbytek života. Poradíte jí? Patří ke komu podle vás a najde s ním lásku i štěstí? Kterého by si měla vybrat a zůstat s ním? Hlasujte pro něj.

Přehrát poslední díl

 

Jak se ukazuje, vzájemné city Bibi a Marka jsou mnohem silnější, než si oba uvědomovali. Nyní si to oba pomalu připouští, ale co teď s tím? Vrhnout se sobě do náruče by znamenalo ublížit hned dvěma nevinným osobám...

Marek Bibi zradil, když ji opustil kvůli manželce Inně. Cítil k ní a pořád cítí povinnost, protože si myslel, že je mrtvá a ona zatím bojovala o život na Ukrajině. Myslí si, že jí něco dluží, proto s ní je a koneckonců jsou to manželé. Jenomže Bibi se mu silně dostala pod kůži, zaplnila prázdné místo v jeho srdci, které Inna už vyplnit nemůže. Ani on sám neví, co s tím.

128

Galerie: Kdo se k Bibi z Ordinace hodí víc – Marek, nebo Vojta?

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Marek, Bibi a Vojtěch

Hodnocení:


Bibi Marka bezesporu miluje, ale má Vojtu. Perfektního kluka, kterého by si přála každá holka. Je milující, pozorný, vnímavý a pečuje o ni. Zahojil její srdce, když ho Marek ranil. A Bibi Vojtovi nechce udělat to samé. Jenomže dokáže ho milovat tak silně jako Marka? A když ne, tak právě tím mu bude ubližovat, ne?

Měla by naslouchat srdci, vykašlat se na vše a dát to s Markem dohromady? Pečovat o znovu nalezené štěstí a už si ho jen tak nenechat vzít? 

Nebo by se měla nechat unášet Vojtovou láskou a od Marka se definitivně odříznout? Jít do vztahu s Vojtou na úplné maximum a naučit se ho naplno milovat? Nic obtížného by to asi nebylo.

Anketa

Kterého muže by si měla Bibi podle vás vybrat?

Hlasovalo 12344 lidí.


  

Nova.cz