Marika Šoposká o vlastní svatbě: Budete překvapeni, co měla na sobě a kde se vdávala!

Ordiance: Šoposká coby Bibi
Zdroj: Archiv TV Nova

Představitelka Bibi, sedmadvacetiletá herečka Marika Šoposká, je už čtyři roky šťastně vdaná za filmového zvukaře Petra Čecháka. A přestože má svou vlastní svatbu již za sebou, díky své roli Bibi si v Ordinaci v růžové zahradě 2 odbyla premiéru, co se svatebních šatů týče!

Přehrát poslední díl


Své vlastní svatební šaty si totiž herečka koupila v běžném obchodě s konfekcí a prý nad nimi moc nepřemýšlela. Proto si výběr princeznovských šatů pro svoji postavu Bibi v Ordinaci užívala. A nejvíc nadšená byla ze závoje, zároveň si nad ním posteskla. „Svatební šaty Bibi jsem si mohla vybrat sama, to na tom bylo skvělé! Ale nevybírala jsem je jen podle sebe, přemýšlela jsem nad tím, jaké šaty by si asi vybrala Bibi. Takže jsem jí našla velkou sukni, krajky a krásný závoj. Ten jsem si užila asi nejvíc, protože na své vlastní svatbě jsem ho neměla. A teď, když jsem si ho zkusila, mi bylo líto, že jsem ho neměla. Já jsem vlastně vůbec moje vlastní svatební šaty moc neřešila, koupila jsem je docela narychlo v Zaře. Takže teď jsem si to na Bibi vynahradila,“ přiznala herečka, která si při natáčení ve svatebním salónu vyzkoušela šaty v hodnotě pětapadesáti tisíc korun. Ze seriálové svatby nakonec sešlo, ženich Eduard Valšík si uvědomil, že Bibi už nemiluje. Je to pro ni tvrdá rána, se kterou se bude v nových dílech Ordinace ještě vypořádávat.
 


115

FOTO: Bibi ve svatebních šatech

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Svatební šaty Bibi - 1

Hodnocení:Nejen šaty, maldá herečka celkově svou vlastní svatbu moc neřešila. „Ale byla krásná. Jen s nejbližšími u nás na zahradě.“ S manželem má Marika už bezmála dvouletého syna Benedikta.

Herečka Marika Šoposká s manželem Petrem Čechákem
Zdroj: Profimedia


Dvojče jejího muže Pavel Čechák (exmanžel Tatiany Vilhelmové) je nyní ženatý s Maričinou nejlepší kamarádkou a také herečkou Berenikou Čechákovou (Kohoutovou).Marika s Berenikou
Berenika Kohoutová, Marika Šoposká, Patricie Solaříková, Aneta Krejčíková a Monika Timková - 4
Zdroj: Café 80’s


Muž Mariky Petr Čechák se synem Benediktem

Ordinace: Syn Benedikt a manžel Petr Čechák herečky Mariky Šoposké
Zdroj: Profimedia
 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Sladká móda BIBI z Ordinace: Jaké outfity nosí její představitelka? Budete zírat!

VIDEO: Vysmátý chat s Bibi narušil roztomilý příchod nic netušící Adamovské!

Marika Šoposká o Bibi: Je to protiúkol!

 

Nova.cz