Marika vs. Hana: Která je pro Honzu Sekoru tou pravou? Poraďte mu

Jan Sekora lítá ve spleti svých vlastních a nevyřešených citů, byť tvrdí opak. Etapa s Marikou se zdála být uzavřenou, neboť jejich vztah nemá perspektivu, když je vrahem jeho otce. Proto začal chodit se skvělou holkou Hanou. Jenomže se znovu políbil s Marikou, s Hanou zase brzy stráví noc! Pro kterou se jenom rozhodnout… Poradíte mu?

Bývali úžasným párem, hluboce se do sebe zamilovali, rozuměli si po mnoha stránkách, užívali života a prostě byli ideální šťastnou dvojkou. Brzy jejich pohádka skončila noční můrou, oba postupně přišli na to, že Marika zabila Sekorova nevlastního tátu.

Ordinace: Marika v objetí se Sekorou
Zdroj: Archiv TV Nova

Jako přátelé, i přes všechen ten vztek a bolest, k sobě cestu přeci jen našli. A občas jejich kamarádství pořádně zajiskří pohledy, doteky a naposledy políbením. Oba se vzájemnou přitažlivostí bojují, neboť zastávají názor, že jejich vztah nemůže mít perspektivu, i když si tím oba nejsou stoprocentně jistí. Na jednu stranu by bylo fakt divné mít vztah s člověkem, který vám zabil člena rodiny. Na stranu druhou, co když toho člověka skutečně milujete a pro něj to byla největší neúmyslná chyba v životě, za kterou se kaje, nebylo by takové odříkávání taky špatně?

Ordinace: Růžičková s Hájkem
Zdroj: Archiv TV Nova

Jasno v tom nemají, proto jsou od sebe. A Sekorovi mezitím do života vstoupila skvělá holka Hana Kašperská. Dostává druhou šanci na štěstí, které se snaží chytit. I s Hanou má hodně společného a okouzlit ho dokázala také několikrát. Jenomže zatím nemá takovou sílu, aby mu Mariku z hlavy vyhnala úplně. Pomohlo by, kdyby Sekora Mariku přestal vídat a do vztahu s Hanou šel naprosto naplno.

Ordinace: Sekora s Hanou
Zdroj: Archiv TV Nova

Třeba toho Hana docílí. A měla by? Nebo by jen oddálila nezvratné, kdy Sekora jednoho dne s Marikou opětovně utvoří pár, a zbytečně si tak ublížila? Nebo mu do života vstoupila v pravou chvíli, aby mu právě ukázala jinou cestu? Co si o tom myslíte, pro kterou by se Jan Sekora měl rozhodnout, která je pro něj ta pravá podle vás?

Anketa

Kterou ženu by si měl Jan Sekora vybrat za životní partnerku?

Hlasovalo 13340 lidí.

 

Nova.cz