MARIKA ZPĚT V ORDINACI: Citové zvraty a zásahy do životů. Růžičková odhaluje, co ji čeká

V nové sezoně Ordinace v růžové zahradě 2, hned po prázdninách, se diváci znovu setkají s charismatickou doktorkou Marikou Lukáčovou. Vrátí se do Kamenice zatížená osudovou chybou a dějem znovu zamává! Co od ní čekat, prozrazuje její představitelka herečka Andrea Růžičková.

Přehrát poslední díl

 

Představitelka Mariky vyměnila Ordinaci na necelý rok za mateřské povinnosti. Její prvorozený potomek - syn Tobiáš, kterého má s manželem Mikolášem Růžičkou, již povyrostl a ona se tak opět před nedávnem mohla vrátit k natáčení oblíbeného seriálu.

Když jako Marika odjížděla z Kamenice, snažila se zbavit zátěže, která ji pronásledovala. S Adamem Svobodou nedopatřením zabili člověka, když ho při hádce v autě večer srazili a z místa nehody ujeli. Adam vzal celou vinu na sebe a nyní si ve vězení odpykává trest. Nicméně i jeho diváci v nových dílech znovu uvidí, Marika ho totiž bude chodit do věznice navštěvovat.A jako Marika, stále stejná, přesto životem změněná, se do Kamenice zase vrátí. Byť před pravdou utíká, pomalu ji bude dohánět. Emoční vypětí a hříčka osudu ji v Kamenici čeká, rovněž střet s Leošem Márou, který se ji pokusil znásilnit, i Otou Kovářem, kterému zlomila srdce. Do života zasáhne i ona a komu? „Zase všem! U Mariky to nikdy není o jednom člověku, jsou minimálně vždy dva,“ vypráví se smíchem herečka. A už vážně dodává: „Teď jich myslím, bude ještě víc.“ Zároveň si pochvaluje jistou Maričinu změnu. O tom všem už ve videu, ve kterém se dozvíte i to, kdo hlídá téměř ročního Tobiáše, zatímco ona pracuje.

112

FOTO: Andrea Růžičková coby Marika při natáčení a se svou rodinou

Zdroj: facebook.com

Herečka Andrea Růžičková při natáčení Ordinace - 6

Hodnocení:

Nova.cz