MAREK, BIBI, VOJTA: Čím brzy skončí milostný spletenec této trojice? Jedna z možností se stane

Ordinace: Milostný trojúhelník Bibi, Marek, Vojta
Zdroj: Nova.cz

Marek miluje Bibi. Vojta také miluje Bibi. Bibi miluje Marka víc, ale v manželství je s Vojtou. Několik měsíců se poznávali, zažívali spolu strastné i krásné chvíle a postupně zabředávali do citů vášnivých i romantických. Než se v nich však vyznali a ujasnili si je, lítá tahle trojice v bolestivém, milostném trojúhelníků, který je všechny ničí. Jak z něho ven? Rozuzlení se blíží! Co myslíte, jaké bude?

Přehrát poslední díl

 

Letošní jarní sezona seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vrcholí, diváky čekají už jen dva díly před tradiční letní pauzou. Premiérové epizody v tomto týdnu jsou tedy klíčové, rozehrané dějové linky finišují nebo nabírají na obrátkách, což znamená, že dojde k důležitým momentům i zvratům, které by si diváci neměli nechat ujít. 

128

Galerie: Kdo se k Bibi z Ordinace hodí víc – Marek, nebo Vojta?

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Marek, Bibi a Vojtěch

Hodnocení:


Jednou uzavřenou etapou se stane milostný trojúhelník mezi Markem, Bibi a Vojtou, konečně se rozsekne. Jisté události donutí každého z této trojice se zamyslet a učinit v jejich životech rozhodující kroky. Pro někoho budou velmi silně bolestivé, pro jiného velmi šťastné. Bibi zůstane v náruči jednoho muže a utíkat z ní už nebude. Rozhodne se definitivně pro Vojtu, nebo se vrátí k Markovi?

Anketa

Co se odehraje mezi Markem, Bibi a Vojtou?

Hlasovalo 3815 lidí.

 

Sledujte poslední díly Ordinace v růžové zahradě 2 před prázdninami - 825. a 826. díl změní mnohé, a to 12. a 14. června na Nově.

 
 

Nova.cz