Martin Zounar alias Bobo bilancuje: Co by v životě udělal jinak?

Zdroj: TV Nova

Martin Zounar oslavil nedávno své padesáté narozeniny! S přibývajícím věkem leckdy přichází určité bilancování nad životem, a představitele Boba Švarce z Ordinace neminulo. O tom, čeho v životě lituje a co by udělal jinak, se herec rozpovídal na kameru televize Nova.

Přehrát poslední díl

Vstup mezi padesátníky nemusí být jednoduchý, herec Martin Zounar je ale s půlstoletím naprosto v pohodě. Kulatiny ani neplánoval nijak bujaře oslavovat, chtěl v poklidu zajít na večeři do své oblíbené restaurace s přítelkyní a dcerkou Claudií. A také tak udělal, jenomže...Martin Zounar - 1
Zdroj: Profimedia

Věčně vysmátý Martin Zounar alias doktor Bobo Švarc

Čekalo tam na něj velké překvapení! Nejbližší kamarádi mu totiž nachystali velkolepou oslavu. To samé ho potkalo o pár dní později přímo v ateliérech seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. O pauze mezi natáčením si na něj kolegové počkali i s dortem, přípitkem a dárky. Prostě se vším, co na správné oslavě nesmí chybět!I přesto, že se Martin Zounar s přibývajícím věkem nijak netrápí, na prahu půlstoletí se nevyhnul přemýšlení nad svým životem: „Já mám pocit, že jsem se zastavil v 35, ale myslím v rámci nálady, kterou mám. Ta padesátka je takové zamyšlení nad tím, co se všechno stalo, co jsem pokazil, ale samozřejmě i co se povedlo,“ pronesl herec.

Bobo a Heluš - 7
Zdroj: TV Nova

Martin se svojí hereckou kolegyní Martinou Randovou


Na otázku, jestli lituje toho, že už mu není dvacet, má sympatický představitel doktora Švarce jasnou odpověď. Nad svým stářím si zaběduje jen ve chvílích, kdy se má pro něco ohnout a zjistí při tom, že už mu to nejde tak lehce jako zamlada. Jestli by ve svém životě něco změnil, kdyby mu bylo znovu dvacet let, zjistíte v reportáži.

 

 PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

 

 


 

Nova.cz