Martin Zounar promluvil o své největší vášni. Víte, proč chodí tak rád do kostela?

Publikováno 14. 12. 2016
Zdroj: TV Nova

Oblíbeného herce Martina Zounara znáte jako vypočítavého doktora Švarce, co touží po bohatství. Ve skutečnosti je ale úplně jiný. Podívejte se na videu, jak bude Martin trávit Vánoce.

Adventní čas stále tráví prací, a proto si s rodinou adventní neděli musel udělat už den předem. Tak to holt u vytížených herců bývá. Na Štědrý den ale bude samozřejmě s dcerou Klaudií, která už dospívá do věku, kdy má spousty všetečných otázek, které občas dají tatínkovi Martinovi pořádně zabrat.

 

I když Martin ani jeho rodina nejsou věřící, křesťanské svátky a tradice s nimi spojené dodržují. Sympatický herec se svěřil, že v kostele hledá útočiště od všech starostí. Je tam ticho, klid a atmosféra kostela na něj působí blahodárně.

 

V dětství prý byl vášnivý akvarista a nyní by se k tomuto koníčku rád vrátil, a proto si od Ježíška přeje velké akvárko. Nepohrdl by ale ani dobrým vínem.

110

GALERIE: Jak bude Martin Zounar alias Bobo Švarc trávit Vánoce?

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Rozvod Boba a zásuby s Babákovou

Hodnocení:

Co byl pro Martina nejkrásnější dárek v dětství? Podívejte se ve videu, co herec před mnoha lety našel pod stromečkem a nesmírně ho to potěšilo!

 

Nezapomeňte se dívat na nové díly Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak tráví Vánoce bláznivá Heluš z Ordinace? Překvapí vás, komu dává sympatická herečka dárky!
NEJHEZČÍ doktorka z Ordinace: Které dáte HLAS?

TV Nova