Martynčák se vrátil s jediným cílem. Udeří znovu, nebo se opravdu napravil? Jackuliak promlouvá. VIDEO

Zdroj: Nova.cz

Za návrat Andreje Martynčáka do děje Ordinace je jeho představitel Ján Jackuliak velmi rád, i když kvůli této roli tráví dlouhé hodiny ve vlaku směr Bratislava Praha a zpět. Postava Marynčáka je pro něj charakter k pohledání, který mu obstarává hereckou pestrost. Otázkou je, jak se vykreslí v této sezoně. Poslechněte si.

Přehrát poslední díl

 
V den rozhovoru vstával představitel Andreje Martynčáka, slovenský herec Ján Jackuliak, ve čtyři hodiny ráno, aby byl kolem poledne v Praze v hostivařských ateliérech, kde se Ordinace v růžové zahradě 2 natáčí. Dlouhé hodiny ve vlaku si zkracuje poslechem hudby, spánkem, čtením i učením scénáře. A velkou vzdálenost mezi prací a domovem, kde má pětiměsíčního syna Tea, manželku a pejska, nepovažuje za překážku.

Ordinace: Herec Ján Jackuliak
Zdroj: Nova.cz

Za návrat jeho postavy, kterou si herecky užívá, protože jeho slovy úžasňáky nemá rád, je vděčný a divákům slibuje, že se jim prostřednictvím Martynčáka opět postará o zábavu. Je a bude spojen s krimi linkou ohledně zmizení Haničky Suché. Jen je otázkou, zda bude opět tím špatným, nebo se tentokrát list obrátí. V rozhovoru promluví o důvodu, proč se Martynčák do Kamenice vrátil, čímž malinko naznačí... Poslechněte si.


 

Nova.cz